Gurelių Slėnis

Vilnius, K. Rusecko g. 3

Apie Projektą

Gurelių slėnis – Vilniaus pakraštyje, pietvakarinėje jo dalyje, netoli Lentvario kuriama 70 kotedžų gyvenvietė. Tai išskirtinis ir ambicingas projektas tiems, kurie nori gyventi atokiau nuo miesto šurmulio patogioje, jaukioje ir kokybiškoje aplinkoje. Šio projekto išskirtinumą lemia ypatingai graži vieta. Kvartalas ribojasi su rekreacine Vokės upės zona, tai tikra gamtos oazė su nepakartojamu kraštovaizdžiu.

Gyvenvietės teritorijoje bus suformuotas didžiulis uždaras kiemas, kuriame atsivers ypatinga gamtos oazė, žydės ilgamečiai augalai, gyventojus pasitiks iškylos aikštelės ir poilsiui skirtos zonos, pasivaikščiojimo takai. Iš kiekvieno kotedžo svetainės atsiveria privatus kiemelis su terasa.

Įsikūrusieji gyvenvietėje nuostabios gamtos apsuptyje galės mėgautis ramybe, derinti privatumo ir bendruomeniškumo poreikius. Kiekvienas namas geografiškai patogus gyventi. Jūs turėsite erdvų privatų kiemą. Čia realizuosite giliai įaugusias šeimyniško laisvalaikio idėjas: tai ir barbecue šventės su draugais, ir vaikų šėlionės pripučiame baseine, ir tylūs vakarai stebint dangų su mylimu žmogumi. Projektuojant namus išskirtinis dėmesys skirtas patogumui, maksimaliam privatumo išsaugojimui. Taip sukurtas saugus bei jaukus kvartalas.

Visas projektas vystomas 8 ha teritorijoje, kurioje numatyta didelė 70 kotedžų gyvenvietė. Statybos vykdomos šešiais etapais, kiekviename iš jų bus pastatyta nuo 10 iki 20 kotedžų. Preliminari projekto vystymo trukmė 5 metai. Šiuo metu baigtas I-asis statybų etapas.

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 254 / m2

Pavilnio Kotedžai

Vilnius, Pavilnys, Z. Gulevič g. 44
 • Plotas:
  104 - 132 m2
 • Kaina:
  109.000€ - 200.000€
Pastatytas
€ 1 228 / m2

Tarandės Vartai

Vilnius, Vaikystės g. 52
 • Plotas:
  100 - 111 m2
 • Kaina:
  119.000€ - 135.000€
Pastatytas
€ 1 245 / m2

Herkaus Alėjos

Vilnius, Pilaitė, Notangos g.
 • Plotas:
  106 - 158 m2
 • Kaina:
  138.000€ - 180.000€