Ramunės

Vilnius, Dvarčionys, Kalno g. 97

Apie Projektą

Nauji butai Ramunės įsikūrė Kalno g. 97, Antakalnyje, Dvarčionių geomorfologinio draustinio pašonėje. Projektą Ramunės sudarys 3 korpusai, kurie apsups jaukų vidinį kiemą. Pirmajame, A korpuse, suprojektuoti 27, o antrajame B korpuse 28 funkcionalūs butai. Vidiniame kieme bus įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, teritorija bus apželdinta, įrengti suoliukai, pasivaikščiojimo takeliai.

Čia tvyro švarus oras, pievos ir ramybė. Klausykitės paukščių čiulbesio, leiskite popietes šalia tvenkinio – Ramunių sklypas yra kraštinis ir ribojasi su rajono žaliąja zona. Tvenkinio pakrantė taps puikia vieta pasisėdėjimams su draugais ar šeima. O kol vaikai žais vidiniame kieme ar bendrojoje mikrorajono zonoje, galėsite juos stebėti ir mėgautis gamtos ramybe.

Ramunės – tai mažaaukštės statybos kompleksas – pastatai tik 4 aukštų. Yra įrengiamas liftas – viskas Jūsų patogumui. Apgalvota kiekviena smulkmena – net laiptinės yra optimalaus dydžio, kad galėtumėte laikyti dviračius ar vaikų vežimėlius. Kiekviename bute yra balkonas, pirmo aukšto gyventojai galės mėgautis savo privačiais kiemeliais. Dalis ketvirtame aukšte esančių butų turi individualias terasas. Yra galimybė įsigyti sandėliuką ar požeminę parkavimo vietą.

Kokybė – ne privalumas, o būtinybė, todėl Ramunėse nėra kompromiso tarp kokybės ir kainos – projektas statomas iš aukščiausios kokybės medžiagų, nebandant taupyti kokybės sąskaita. Mūrinis ne tik namas, bet ir pertvaros butuose. Ramunėse Jums netrūks natūralios saulės šviesos – langai iki žemės. Langai plastikiniai su dvigubu 3-ijų stiklų paketu, iš kurių du stiklai selektyviniai. Butuose įrengtas ekonomiškas dujinis šildymas.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Mūrinės vidinės pertvaros
 • Požeminės parkavimo vietos

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 2 000 / m2

M26

Vilnius, Rasos, Manufaktūrų g. 26
 • Plotas:
  35 - 77 m2
 • Kaina:
  Nuo 75.000€
Pastatytas
€ 2 799 / m2

P. Vileišio 10B

Vilnius, Antakalnis, P. Vileišio 10B
 • Plotas:
  51 - 89 m2
 • Kaina:
  Nuo 145.000€
Pastatytas
€ 2 200 / m2

Antakalnio Krantas

Vilnius, Antakalnis, P. Vileišio g. 19
 • Plotas:
  35 - 102 m2
 • Kaina:
  Nuo 80.000€