Bajorų Alėjos

Vilnius, Bajorai, Salaspilio g.

Apie Projektą

Nauji butai Vilniuje Bajorų alėjos – tai unikali mažaaukščių namų gyvenvietė kalvotoje 9 hektarų teritorijoje Bajoruose, sukurta taip, kad joje norisi gyventi, augti ir mėgautis ramybe. Į ją ilgametę patirtį iš vienos gražiausių sukurtų gyvenviečių Lietuvoje „Santariškių namai“ savo sėkmės istoriją perkelia įmonė EIKA.

Mažaaukščių namų gyvenvietė „Bajorų alėjos“* bus plėtojama trimis etapais. Pirmajame projekto kvartale numatoma pastatyti 126 butus ir kotedžus su balkonais, terasomis ar individualiais kiemeliais. Gyvenvietėje planuojama įrengti vaikų žaidimo aikšteles, pavėsines, poilsio gultus ir lauko kepsninių zoną. Daug dėmesio skiriama gyventojų privatumui: individualūs kotedžų įėjimai, viena daugiabučio laiptinė. Kalvotame reljefe išsidėstę namai suformuos uždarą erdvę, kurioje nebus automobilių. Prie namų žaliuos ilgamečių liepų, obelų, vyšnių bei kitų medžių alėjos.

Šalia esančia Ukmergės gatve „Bajorų alėjų“ gyventojai automobiliu ar viešuoju transportu galės greitai pasiekti didžiuosius prekybos centrus ir parduotuves (BIG, Domus PRO, „Senukai“, RIMI, LIDL ir kt.), mokyklas ir darželius, gydymosi įstaigas ar sporto klubą. Šventeliškių ir Chodkevičiaus gatvių sankirtoje planuojama statyti nedidelį prekybos centrą, kuriame bus patogu apsirūpinti kasdienio vartojimo prekėmis. Ukmergės gatvę siekiantis vakarinis aplinkkelis pagerina susisiekimą ir mažina automobilių spūstis šalia esančiose gatvėse. Greitu metu susisiekimą dar labiau pagerins ir šiaurinis aplinkkelis, tiesiamas Mykolo Lietuvio gatve.

Projektuojami kelių tipų pastatai: dviejų aukštų su mansarda kotedžų tipo daugiabučiai su individualiais įėjimais ir keturių aukštų daugiabučiai su erdviais balkonais. Didžioji dalis projektuojamų butų bus funkcionalūs ir kompaktiški, o kotedžai – erdvesni ir su lanksčiai planuojamomis erdvėmis. Dalyje butų bus galimybė atskirti virtuvės zoną nuo svetainės. Gyventojų patogumui po namais suprojektuoti sandėliukai, o prie kotedžų bus įrengtos stoginės automobiliams.

„Bajorų alėjose“ daug dėmesio skirta pastatų kokybei. Namuose suprojektuota rekuperacija, kurios įrengimą esant poreikiui pirkėjai gali papildomai užsisakyti iš UAB EIKA. Pastatų sandarumas atitinka A energinę klasę. Kotedžuose įrengiamas grindinis šildymas, o daugiabučiuose – radiatorinis. Gyvenvietės šildymas yra nepriklausomas nuo centrinio miesto šildymo – kiekvienas namas turės atskirą dujinę katilinę. Gyventojai patys galės nuspręsti, kada pradėti ir kada baigti šildymo sezoną.

 

Daugiau informacijos:

Antžeminio parkavimo kaina – 2900€, su stogine – 4350€

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Grindinis šildymas

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 450 / m2

Rygos namai

Vilnius, Justiniškės, Rygos g. 46
 • Plotas:
  28 - 74 m2
 • Kaina:
  55.000€ - 95.000€
Pastatytas
€ 2 700 / m2

N41

Vilnius, Antakalnis, Nemenčinės pl. 41
 • Plotas:
  51 - 93 m2
 • Kaina:
  Nuo 130.000€
Pastatytas
€ 2 350 / m2

Filaretų Namai

Vilnius, Rasos, Peteliškių g. 30
 • Plotas:
  56 - 99 m2
 • Kaina:
  Nuo 130.000€