Sklypai Kalnėnuose

Vilnius, Anglų g.

Apie Projektą

Sklypai Kalnėnuose – tai namų valdos sklypų projektas, skirtas šiuolaikiškiems žmonėms, svajojantiems apie namus gamtos apsuptyje ir norintiems gyventi netoli miesto centro. Projektas plėtojamas etapais, kuriuose suformuoti taisyklingos formos sklypai nuo 6 iki 12 arų.

Beveik visi sklypai projekte yra skirti vienbučių ir dvibučių namų statybai, kotedžams statyti skirta tik tam tikra teritorija, todėl kvartale neišdygs saulės šviesą užstojantys daugiabučiai. Naujas mažaaukštės statybos kvartalas, greitas ir patogus susisiekimas su miestu, draugiška kaimynystė – viskas subalansuota ambicingo ir nuolatos skubančio žmogaus poreikiams.

Projektas įsikurs pietrytinėje Vilniaus miesto dalyje – Kalnėnų rajone. Šiandien tai viena patraukliausių ir greičiausiai besiplečiančių miesto dalių, kurią mielai renkasi žmonės, ieškantys ramios ir saugios vietos savo namams. Vienas didžiausių mikrorajono privalumų – greitas ir patogus susisiekimas. Važiuodami automobiliu senamiestį pasieksite per kelias minutes, o miesto centrą ir kitus rajonus, Vakarinio aplinkkelio dėka, vos per 10 – 15 minučių.

Už 700 metrų yra įrengta autobusų stotelė, čia reguliariai kursuoja 33 ir 58 Vilniaus viešojo transporto autobusai. Gyventojų patogumui šalia gyvenvietės veikia Vilniaus lopšelis – darželis „Žiogelis“ bei kiti privatūs darželiai, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla, Nordika prekybos centras, Ikea, vos už kilometro įsikūręs Liepkalnio slidinėjimo kurortas, vandenlenčių centras „WakeWay“.

Teritorijoje, kurioje įsikurs projektas, bus atvestos visos patogiam gyvenimui reikalingos komunikacijos – dujos, vandentiekis, nuotekos bei elektra. Siekiant išsaugoti Kalnėnų rajono kraštovaizdį bei rūpinantis būsimų gyventojų šeimų saugumu ketinama įrengti modernią elektros liniją – netoliese esanti antžeminė elektros laidų linija bus išmontuota ir iš naujo nutiesta po žeme.

Visos komunikacijos užtikrins galimybę suprojektuoti ergonomišką ir energetiškai efektyvų būstą, kurio išlaikymo kaštai netaps finansine našta. Projekto teritorijoje taip pat bus išasfaltuotos gatvės bei šaligatviai, gyventojų saugumui įrengtas gatvių apšvietimas.

Nauji gyventojai įsikurs ramioje, žalumos apsuptoje aplinkoje, kurioje galima mėgautis gamtos grožiu, tyru oru ir ramybe. Pagrindiniai du aspektai patvirtinantys tai yra: šalia kvartalo nėra jokių didelių gamyklų ar pramoninių įmonių, be to, pats rajonas geografiškai išsidėstęs gerokai aukščiau nei didžioji dalis Vilniaus mikrorajonų.

Taip pat remiantis Vilniaus miesto triukšmo žemėlapiu, Kalnėnų rajono gyventojai negirdi lėktuvų keliamo triukšmo. Kalnėnuose triukšmo lygis yra vos 35 – 40 dBA, tuo tarpu, Antakalnyje ar Žirmūnuose triukšmo lygis siekia 50 – 55 dBA.

 

Daugiau informacijos:

Sklypų pasirinkimas >>

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 746 / a

Sidabrės Slėnis

Vilnius, Gulbinai, Sidabrės g. 1
 • Plotas:
  6 - 7 a
 • Kaina:
  9.950€ - 13.500€
€ 6 700 / a

Sklypai Prie Gulbino Ežero

Vilnius, Padvarės g.
 • Plotas:
  11 a
 • Kaina:
  73.000€ - 82.000€
Klauskite kainos

Sostinės Parkas Sklypai

Vilnius, Šumsko g.
 • Plotas:
  7 - 13 a