Dainavos Apartamentai

Kaunas, Pramonės pr. 41A

Apie Projektą

Dainavos apartamentai –  modernus A klasės 9 aukštų pastatas, kuriame suprojektuota 64 būstai ir komercinės patalpos pirmame aukšte. Čia galėsite rinktis nuo 54 kv.m dviejų kambarių butus iki erdvius  74,09 kv.m trijų kambarių butus.Šiame projekte didelis dėmesys skiriamas detalėms, šiuolaikiniam dizainui ir patogumui. Visi butai turės balkonus arba lodžijas, kurie kartu su vitrininiais langais užtikrins šviesią ir jaukią atmosferą. Viršutinių aukštų gyventojus džiugins Dainavos panoramos. Po namu suprojektuota požeminė automobilių saugojimo aikštelė, kurioje galima saugiai palikti automobilius ir dviračius. Šalia namo suplanuota saugoma antžeminė automobilių saugojimo aikštelė ir nemokama automobilių aikštelė šalia pastato.

Šiuolaikiniam, nuolat skubančiam žmogui, namai, kuriuos galima greitai pasiekti po darbo, susitikimo ar laisvalaikio mieste yra neatsiejama gyvenimo dalis. Dėl savo puikios lokacijos Dainavos apartamentai, puikiai atitiks aktyvaus, laiką taupančio miestiečio poreikius. Pavargus nuo miesto šurmulio puiki alternatyva poilsiui – greta esantys Dainavos ir Draugystės parkai, atnaujinti dviračių takai.

Įrengiami A energinės klasės naujos statybos butai, atitinkantys aukštus efektyvumo reikalavimus bei užtikrinantys mažesnes eksploatavimo išlaidas. Kiekviename bute suplanuota rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri gyvenamąją erdvę aprūpins gaiviu oru. Statybos darbams atlikti naudojama moderniausia įranga ir pažangios inžinerinės technologijos.

Pastato fasadui pasirinktos išskirtinės molio keramikos plokštės. Molio keramika atveria neribotas formų galimybes, todėl yra vertinama viso pasaulio architektų. Degtos molio keramikos plokštės gaminamos tik pagal individualius užsakymus, todėl kiekviena jų yra vienintelė. Keramikiniai fasadai yra ilgaamžiai, pasižymi energijos taupymo bei restauracijos paprastumo savybėmis.
reikalavimus.

Jūsų patogumui rytinėje ir pietinėje namo pusėje suprojektuotos erdvios grūdinto – laminuoto stiklo berėmės lodžijos, kurios pasižymi išskirtinėmis saugumo savybėmis. Lodžijos stiklų dalys suplanuotos itin praktiškai, jos atsidaro į vidų, todėl galėsite mėgautis lodžijos teikiamais privalumais tiek šaltaisiais, tiek šiltais metų laikotarpiais.  Vakarinėje namo pusėje jaukūs tamsaus grūdinto stiklo balkonai.

Jūsų patogumui suplanuotos 25 parkavimo vietos požeminėje saugojimo aikštelėje,18 parkavimo vietų antžeminėje saugojamoje parkavimo aikštelėje ir 65 parkavimo vietos šalia namo. Dviračių laikymo saugykla.

Teritorijoje šalia namo bus įrengtas erdvus ir tvarkingas, apželdintas kiemas su pėsčiųjų takais, poilsio zonomis, kuriose gelžbetonio suoliukai su LED apšvietimo juostelėmis. Pastato perimetru ties pirmo aukšto vitrinomis įrengtas modernus LED apšvietimas. Įrengta didelė vaikų žaidimo aikštelė.

Kiekvieną mikrorajoną lengvai ir greitai galite pasiekti nuosavu arba viešuoju transportu. Už kelių kilometrų automagistralė A1 Klaipėda-Vilnius. Netoliese atnaujintas Dainavos parkas ir Draugystės parkas, kuriuose galėsite aktyviai sportuoti ar leisti laiką su šeima. Šalia įsikūrę prekybos centrai, Urmo bazė, sporto klubai, grožio salonai, kavinės ir barai, Dainavos poliklinika ir kitos privačios klinikos. Mikrorajone daugiau kaip 11 mokyklų ir darželių.

 

Daugiau informacijos:

Požeminių parkavimo vietų kaina nuo 7000€

Sandėliuko kaina 3000€

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Grindinis šildymas
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 070 / m2

Haus 38

Kaunas, Varnių g. 38
 • Plotas:
  60 - 127 m2
 • Kaina:
  57.000€ - 146.000€
Pastatytas
€ 1 680 / m2

Kunigaikščio Algirdo Namai

Kaunas, Algirdo g. 16
 • Plotas:
  33 - 158 m2
 • Kaina:
  71.000€ - 232.000€
Pastatytas
€ 2 000 / m2

Telegrafas

Kaunas, K. Donelaičio g. 25
 • Plotas:
  22 - 129 m2
 • Kaina:
  Nuo 44.000€