Butai Birštone

Birštonas, Druskupio g. 1

Apie Projektą

Butai Birštone tai butai naujos statybos name Druskupio gatvėje, pačiame Birštono kurorto centre, šalia J.Basanavičiaus aikštės. „Butai Birštone“ teritorija ribojasi su Birštono žaliosiomis zonomis ir tvenkiniais, todėl šalia namo ir tvenkinių įrengta žalioji zona sukuria jaukią ir  ramią erdvę „Butų Birštone“ butų savininkams, kurioje gyventojai galės pailsėti, pasivaikščioti ar tiesiog surengti iškylą ant vejos.

Naujakurių laukia įvairaus ploto ir išplanavimo butai, tad tikrai rasite Jūsų/Jūsų šeimos poreikius atitinkantį būstą. Namo požeminiame garaže įrengtas požeminis garažas, kuriame 24 garažai, o šalia namo suformuota 67 automobilių stovėjimo vietos, tad visi namo gyventojai turės vietą savo automobiliui.

„Butai Birštone“ namo viršutinių aukštų butuose yra įrengtos didelės terasos, iš kurių  atsiveria nuostabūs Birštono vaizdai, o pirmo aukšto butams, kurių langai yra į žaliosios zonos pusę įrengtos medinės lauko terasos.

Name įrengta autonominė kolektorinė šildymo sistema, kuri leidžia patiems butų savininkams reguliuoti šildymo intensyvumą.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

  • Galimybė įsigyti sandėliuką
  • Požeminės parkavimo vietos

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika