Mykolo Lietuvio Namai

Vilnius, Bajorai, Mykolo Lietuvio g. 33

Apie Projektą

Mykolo Lietuvio Namai – tai naujas ypač ekonomiškų, išmaniai pastatytų ir kokybiškų namų kvartalas Mykolo Lietuvio gatvėje. Kvartale suprojektuoti šeši trijų aukštų namai, kiekviename name po 9 butus. Kiekvienas butas turi erdvius balkonus, o pirmojo aukšto butai –  terasas ir individualius kiemelius nuo 20 iki 200 m2. Gyventojų patogumui namuose įrengti sandėliukai, lauke yra automobilių stovėjimo aikštelės, taip pat yra ir su stoginėmis.

MYKOLO LIETUVIO NAMAI – tai tipinis netipinės išmanios statybos pavyzdys. Ne formali idėja, o patikimi, laiko patikrinti ir kritiką atlaikę sprendimai projektuojant sėkmingai buvo sujungti į nuosekliai harmoningą užstatymo visumą, be kita ko užtikrinusią pastatų A+ energinio naudingumo klasę. Namai mažaaukščiai, su viena laiptine – miesto vilos tipo, „ linijinis“ jų išsidėstymas , individualūs kiemeliai prie namų, erdvi parkavimo aikštelė, dėkinga pastatų konfigūracija bei efektyvus vidinis išplanavimas, erdvios laiptinės, ,,vitrininiai“ kiekvieno buto langai mažiausiai į dvi skirtingas pasaulio šalių puses, kiekviename bute įrengtas ir prie iki stogo einančių vamzdynų pajungtas vokiškas pasyviam namui skirtas rekuperatorius, mažas užstatymo tankumas sklype, uždara teritorija, vaikų žaidimo bei sporto suaugusiems aikštelės ir didelės žaliosios erdvės aplinkui – tai tik keletas esminių, tačiau ne visas sąrašas privalumų, kuriais galime pradžiuginti būsimuosius MYKOLO LIETUVIO NAMŲ gyventojus.

Kiekviename iš II etapo namų bus po vieną 31,5 m2 vieno kambario butą, po tris 54 – 54,6 m2 dviejų kambarių butus (beje, šie butai gali būti įrengiami ir kaip trijų kambarių butai) bei po penkis 65 – 71,6 m2 trijų kambarių butus. Didžiausi, 71,6 m2 pirmo aukšto butai su terasa, gali būti įrengiami ir kaip keturių kambarių butai.

Visuose butuose siūlomas vidinis išplanavimas gali būti lengvai keičiamas pagal gyventojų poreikius.

Yra galimybė vieno kambario butą  sujungti su trijų/keturių kambarių butu į erdvius apartamentus su dviem terasomis ir dideliu kiemeliu.

Mykolo Lietuvio gatvę pasirinkome ne dėl pavadinimo. Tiesiog čia, mūsų manymu, yra puiki vieta gyventi ir kurti šeimą – atokiai, bet ne per toli  nuo miesto šurmulio, šalia Visorių miškas, MYKOLO LIETUVIO NAMŲ kaimynai – individualių namų savininkai.

Ukmergės gatvė ir statomas Vakarinis aplinkkelis tik už 900 m, o jungiamoji (tarp Ukmergės plento ir Mokslininkų gatvės) Mykolo Lietuvio gatvė, užtikrins puikų susisiekimą visomis Vilniaus miesto kryptimis bei patogų nuvykimą į tokius prekybos centrus kaip BIG, Akropolis, Senukai, Ozas, o taip pat į vaikų ugdymo ar mokymo įstaigas.

Gyventojų patogumui netoliese kursuoja viešasis transportas, o operatyvų kasdienių prekių įsigijimą užtikrins netoliese, Šventeliškių ir Chodkevičiaus gatvių sankryžoje, planuojamas nedidelis prekybos centras.

 

Daugiau informacijos:

Antžeminio parkavimo kaina – 2500€, su stogine – 4000€

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Aukštos lubos (2,7m<)
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Grindinis šildymas
 • Rekuperacija
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 000 / m2

Liepyno 28

Vilnius, Žvėrynas, Liepyno g. 28
 • Plotas:
  32 - 70 m2
 • Kaina:
  Nuo 66.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 460 / m2

Lazdynėliai 32

Vilnius, Lazdynėliai, Lazdynėlių g. 32
 • Plotas:
  47 - 70 m2
 • Kaina:
  67.000€ - 103.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 585 / m2

Eglių Takas

Vilnius, Naujamiestis, Eglių g. 35
 • Plotas:
  25 - 62 m2
 • Kaina:
  46.000€ - 110.000€