Vingio Namai

Vilnius, Naujamiestis, Geležinio Vilko g. 21

Apie Projektą

Nauji butai Vingio Namai– tai modernus ir šiuolaikiškas būstas šalia vieno žaliausių Vilniaus kampelių – Vingio parko.
2016 m. pastatyti nauji butai Vilniuje, 9 aukštų modernios ir kokybiškos statybos name, adresu Geležinio Vilko g. 21. Namas priduotas Valstybinei komisijai. Pirmuose aukštuose butai įrengti su terasomis, yra keli butai per du aukštus. Už patrauklią kainą kartu su butu įsigykite požeminę vietą automobiliui. Tvarkinga namo teritorija apželdinta, apsodinta medžiais ir aptverta tvora su rakinamais varteliais. Šalia namo įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

Vingio namai priklauso B energetinei klasei, atitinka visus griežčiausius statybos ir aplinkosaugos kriterijus bei statomi iš aukščiausios kokybės statybinių medžiagų: sienos iš silikatinių plytų mūro, pašiltintos polistireniniu putplasčiu, sudėti plastikiniai langai, namo pertvaros – trisluoksnės mūrinės, saugus Schindler liftas. Butuose įrengta kolektorinė šildymo sistema su individualia apskaita. Visi butai jau su kokybiška daline apdaila, sienos paruoštos dažymui, grindys išlygintos, parengtos parketo ar plytelių klojimui, pilnai išvedžiota elektra, įrengti jungikliai ir rozetės, įrengti visi santechnikos prietaisų prijungimo mazgai.

Įsikurkite „Vingio namuose“ – strategiškai patogioje Vilniaus dalyje Geležinio Vilko g. 21, šalia Vingio parko. Gerai išvystyta „Vingio namų“ infrastruktūra: netoliese parduotuvės, darželiai, mokyklos ir kt. Automobiliu ar viešuoju transportu greitai nuvyksite į kitas miesto dalis. Mėgaukitės gamta ir leiskite turiningai savo laisvalaikį prie pat namų – Vingio parke.

 

Daugiau informacijos

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Liftai
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
Klauskite kainos

Venecija

Vilnius, Burbiškės, Burbiškių g. 48
 • Plotas:
  70 m2
Pastatytas
€ 1 540 / m2

Aitvarų Namai

Vilnius, Lazdynėliai, Lazdynėlių g. 18
 • Plotas:
  36 - 61 m2
 • Kaina:
  Nuo 53.000€
Pastatytas, Statomas
€ 2 600 / m2

Centro Rezidencija

Vilnius, Šnipiškės, Olimpiečių g.
 • Plotas:
  25 - 97 m2
 • Kaina:
  Nuo 66.000€