Gulbių Slėnis

Vilnius, Gulbinai, Toluvos g.

Apie Projektą

Gulbių Slėnis – naujas sklypų kvartalas Gulbinuose. Gulbinų mikrorajonas (530 ha) išsidėstęs  šiaurinėje Vilniaus miesto dalyje, apie 10 km atstumu nuo Vilniaus miesto centro. Atstumas iki urbanizuotų Vilniaus miesto rajonų (Santariškės, Visoriai), kuriuose yra pilnai sukurta miesto infrastruktūra: apie 2 km. Į pietus nuo Gulbinų regiono yra išsidėstę labai patrauklūs ir populiarūs Vilniaus miesto gyvenamieji rajonai Santariškės, Visoriai, Jeruzalė, Baltupiai, Fabijoniškės, kuriuose yra visiškai sukurta miesto infrastruktūra: mokyklos, darželiai, prekybos centrai, gydymo įstaigos, labai gerai išvystytas visuomeninis transportas. Dėl geros geografinės padėties, puikiai išvystytos infrastruktūros, didelio želdynų kiekio (čia yra net keletas didelių parkų), šie rajonai yra labai palankiai vertinami būsto rinkoje.

Gulbinų rajonas susisiekimo požiūriu yra labai patrauklus nes yra išsidėstęs prie vieno iš svarbiausių miesto magistralių – Molėtų plento (A-14), kuriuo galima per 30 minučių pasiekti populiariausias Vilniečiams rekreacines zonas, esančias 30-50 km atstumu nuo Vilniaus. Iki miesto centro Molėtų plentas (keičiantis pavadinimą į Geležinio Vilko gatvę) yra greitojo eismo 80 km./val. gatvė. Ne piko metu kelionė  automobiliu iki centro trunka apie 10 min.  Piko metu automobilių spūstys susidaro tik ties miesto centru. Miesto planuose pirmoji greitaeigio tramvajaus linija taip pat yra planuojama maršrutu miesto centras (stotis) – Gulbinai.

Gamtos požiūriu – Gulbinai vienas iš patraukliausių rajonų visame mieste, iš trijų pusių ribojasi su didžiausiu mieste Verkių regioniniu parku, kuriame jau yra išvystyta sporto, poilsio bei rekreacijos objektai, yra net 3 Natura 2000 teritorijos, 6 ežerai, 4 upės – Neris, Riešė, Turkiškė, Cedronas, didelis skaičius vandens tvenkinių, vienas didžiausių Vilniuje dvaras, paveldo objektas – Verkių dvaras. Išvardintais aspektais Gulbinai stipriai išsiskiria iš kitų potencialių Vilniaus miesto plėtros teritorijų, kurios mažiau patrauklios tiek gamtovaizdžio, rekreacijos, tiek ir susiekimo požiūriu. Planuojamas gyventojų skaičius – 10 000 gyventojų.

Parduodami 21 vienbučių/dvibučių gyvenamųjų namų statybos sklypai Gulbinuose, netoli Gulbino, Balsio ežerų, greta naujo Veikmės kvartalo.
Šiuo metu rengiami techniniai projektai statybas leidžiantiems dokumentams gauti dėl visų miesto inžinerinių tinklų ir pradėsime statybos darbus.

 

Planuojami įkainiai:

– Elektra 5 kw – įskaičiuota į kainą

– Skaldos kelias – jau įrengtas.

– Miesto nuotekos – Šiuo metu rengiamas techninis projektas. Tiksli kaina paaiškės po rangos konkurso,

– Dujotiekis – 689,94 EUR. Tačiau tam, kad dujotiekis būtų įvestas- reikia, kad paraiškas dujoms pateiktų ne mažiau nei dešimtadalis sklypų savininkų.

-TEO- vystotojas parengs projektą, TEO įves.

 

Daugiau informacijos:

Sklypų pasirinkimas >>

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

€ 2 200 / a

Bališkių Pušynas

Vilnius, Paluknio g.
 • Plotas:
  5 - 13 a
 • Kaina:
  16.000€ - 61.000€
€ 5 500 / a

Bajorų Parkas

Vilnius, Bajorai, Žemuogių g.
 • Plotas:
  10 - 23 a
 • Kaina:
  60.000€ - 85.000€
€ 5 950 / a

Skandinavijos Alėja

Vilnius, Gailašių g.
 • Plotas:
  10 - 13 a
 • Kaina:
  59.500€