Bendorėlių Slėnis

Vilnius, Molio g.

Apie Projektą

Projekte Bendorėlių slėnis suformuoti namų valdos sklypai, nuo 10 iki 12 arų ploto. Sklypų masyvas įsikurs šalia Vilniaus esančioje ir sparčiai besiplečiančioje Bendorėlių gyvenvietėje, Klevinėje.

Jūsų patogumui, sukūrėme modernius ir patogius namus 83, 93, 99, 105, 112, 122 kv. kuriuos pastome su pilnu įrengimu bei sutvarkyta aplinka ir visomis komunikacijos Jūsų pasirinktame sklype.

Kiekvienas sklypas turės vietinį bendrą vandentiekį ir kanalizaciją, elektrą, dujas ir asfaltuotą privažiavimą.

Rytinėje „Bendorėlių slėnio“ pusėje žaliuoja Bukiškio miškas, todėl kiekvieną rytą Jus maloniai ir pakiliai nuteiks paukščių giesmė, o netoliese esantis Riešės tvenkinys ir Gudelių ežeras leis vasarą atsipalaiduoti nuo kasdieninių darbų įmerkus kojas į šiltą vandenį. „Bendorėlių slėnis“ įsikurs nuostabios gamtos prieglobstyje, atokiau nuo miesto šurmulio ir smogo. Čia bus galima mėgautis grynu oru, miesto šviesos neužgoš žvaigždėto rugpjūčio dangaus grožio ir leis džiaugtis įsimintinomis akimirkomis su artimiausiais žmonėmis.

 

Daugiau informacijos:

Sklypų pasirinkimas >>

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

€ 6 700 / a

Sklypai Prie Gulbino Ežero

Vilnius, Padvarės g.
 • Plotas:
  11 a
 • Kaina:
  73.000€ - 82.000€
Klauskite kainos

Bičiulių Terasos

Vilnius, Bičiulių g.
 • Kaina:
  Nuo 12.000€
€ 2 060 / a

Stirnų Terasos

Vilnius, Lentvaris, Stirnų g.
 • Plotas:
  9 - 18 a
 • Kaina:
  19.000€ - 39.000€