Daukanto Namai

Klaipėda, Butkų Juzės g. 14

Apie Projektą

Daukanto namai projektas vystomas strategiškai labai patogioje vietoje, pačiame Klaipėdos centre, priešais žaliuojantį Mažvydo skulptūrų parką. Naujų butų pašonėje ošiantys šimtamečiais ąžuolai, klevai ir liepos bus nuostabi vieta įsikurti šeimoms su vaikučiais, kurie galės leisti laisvalaikį didžiuliame parke priešais savo namų langus. Propaguojantys sveiką gyvenimo būdą galės laiką skirti aktyviam poilsiui – pasivaikščiojimams gryname ore, šiaurietiškam ėjimui ir bėgiojimui. Turintys augintinių galės mėgautis pasivaikščiojimais iki keturkojams skirtų specialių aikštelių parke.

Priešais namą esantis 12 hektarų žaliuojantis parkas suteikia puikias sąlygas galimybes sveikam gyvenimo būdui – pasivaikščiojimams, šiaurietiškam ėjimui, bėgiojimui.

Projekto privalumas – įstiklintos lodžijos atveria nepakartojamą vaizdą į žaliuojančių medžių alėjas. Grožėkitės kintančiais metų laikais pro savo namų langus!

Pastatas suprojektuotas taip, kad maksimaliai išnaudotų netradicinę sklypo erdvę. Erdvių lodžijų dėka butai bus šviesūs ir šilti. Lodžijos įrengtos taip, kad ištisus metus pro savo namų langus galėsite stebėti augmenijos virsmą ir skirtingus metų laikus. Šoniniai butai specialiai suprojektuoti su vitrininiais langais iki žemės, kad į butą patektų kuo daugiau šviesos.

Apartamentai išsiskiria funkcionaliu išplanavimu, išvystyta pastato infrastruktūra, o gyventojų patogumui yra sandėliukai, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir sutvarkyta aplinka.

Vos už 10 min pėsčiomis pasieksite centrinę, H. Manto gatvę. Šalia namo įsikūrę visi būtini objektai patogiam šeimos gyvenimui – prekybos centrai, maisto prekių parduotuvės, IMPULS sporto kompleksas su baseinais, lopšelis – darželis, net dvi Miesto ir Vaikų ligoninės, šeimos ir odontologijos klinikos, prestižiškiausia iki universitetinė mokymo įstaiga Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija bei istorinis Klaipėdos universitetas ir daugybė kitų vertingų objektų. Dažnai keliaujantys, kuriems reikalingas patogus susisiekimas, pas mus ras puikiai išvystytą infrastruktūrą, padedančią greitai ir patogiai išvykti arba atvykti i miestą. „Daukanto namai“ ideali vietą tiek ramiam šeimos gyvenimui, tiek aktyviam ir judriam darbuotojui, tiek nuomos verslui turistams.

 

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Grindinis šildymas

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 858 / m2

Jūros Kopa

Klaipėda, Audros g. 1
 • Plotas:
  66 - 89 m2
 • Kaina:
  134.000€ - 161.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
Klauskite kainos

Nidos 72

Klaipėda, Nidos g. 72
 • Kaina:
  41.000€ - 89.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 177 / m2

Aukštoji Smeltė

Klaipėda, Priegliaus g. 4
 • Plotas:
  71 - 92 m2
 • Kaina:
  78.000€ - 115.000€