LightHouse 3

Vilnius, Fabijoniškės, Fabijoniškių g. 5

Apie Projektą

Nauji butai LightHouse jau baigti statyti! Ar įsivaizduojate malonesnius vakarus, nei gėrintis magišku saulėlydžiu nuo savo namų stogo? Tai galėsite patirti šiuolaikiškose gyventojams ir jų laisvalaikiui pritaikytose „LightHouse III“ poilsio erdvėse ant stogo, suskirstytose į 3 zonas. Pirmoji skirta piknikavimui, maisto gaminimui ir užkandžiavimui. „Žaliąja oaze” vadinamoje antroje zonoje mėgausitės augalų ir spalvų įvairove. Trečioji pritaikyta poilsiui – skaitymui, žaidimams, darbui. Čia galėsite leisti laisvalaikį ir mėgautis įkvepiančia Vilniaus panorama.

Vienas svarbiausių aspektų, renkantis naujus namus – tai lengvas susisiekimas ir gerai išvystyta infrastruktūra. Šeškinės ir Fabijoniškių rajonų sankirtoje esantys „LightHouse III“ namai apsupti svarbiausiais strateginiais objektais. Greta įsikūrę prekybos centrai, mokyklos bei darželiai, pramogų, poilsio zonos, viešojo transporto stotelės leidžia taupyti laiką ir kasdienius darbus atlikti greičiau, o miesto centrą pasiekti vos per 10 minučių.

Šiuolaikiškas, inovatyvus bei ekonomiškas gyvenimas – tokiu galėsite mėgautis „LightHouse III“ namuose. Jūsų šeimoje išsiskiria nuomonės dėl komfortiškos oro temperatūros? Individualios šildymo sistemos valdymo dėka kambariuose nustatydami skirtingą šildymo intensyvumą patenkinsite visų poreikius. Išmanūs sąnaudų stebėjimo sprendimai suteikia galimybę sekti, analizuoti bei kontroliuoti savo išlaidas ir taip džiaugtis pigiu namų išlaikymu.

Namai – kiekvieno mūsų tvirtovė, dėl kurios ilgaamžiškumo ir patikimumo, gyvenant „LightHouse III“ namuose, sukti galvos neteks. Puoselėti privatumą padės trisluoksnio mūro sienos tarp butų, šilumą namuose saugo aukštomis izoliacinėmis savybėmis pasižymintys langai. Suteikti erdvę, kurioje mėgausitės jaukiu ir kokybišku gyvenimu – tai ilgametę patirtį sukaupusio vystytojo tikslas.

Užvėrę  namų duris, keliausite visiškai nesirūpindami dėl savo turto saugumo. Pirmiausiai užrakinsite šarvuotas buto duris, mirktelsite prie apsauginių lauko durų esančiai, nuolat būstą saugančiai vaizdo stebėjimo kamerai. Uždarę rakinamus vartelius žinosite, jog saugus ne tik Jūsų butas, bet ir automobilis, pastatytas požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje ar saugykloje besiilsintis dviratis.

„LightHouse“ namuose susibūrusi draugiškų kaimynų bendruomenė su nekantrumu laukia paskutiniojo – trečio etapo naujakurių. Rengiamos bendruomenės šventės, jaukūs pasisėdėjimai vidiniame kieme ar prižiūrint mažuosius, siaučiančius erdviose žaidimų aikštelėse, padeda susipažinti ir puoselėti ypač draugiškus santykius.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Bendra stogo terasa
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 260 / m2

Levandų Namai

Vilnius, Pašilaičiai, Pavilnionių g. 51
 • Plotas:
  59 - 77 m2
 • Kaina:
  76.000€ - 96.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 562 / m2

Čiurlionio 3

Vilnius, Naujamiestis, M. K. Čiurlionio g. 3
 • Plotas:
  53 - 132 m2
 • Kaina:
  118.000€ - 396.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 467 / m2

Užupio Etiudas

Vilnius, Užupis, Polocko g. 40
 • Plotas:
  59 - 79 m2
 • Kaina:
  160.000€ - 204.000€