Kalniečių Parko Namai

Kaunas, S. Žukausko g. 2B

Apie Projektą

Naujasis nekilnojamojo turto Kalniečių parko namai projektas prilygsta sintezei, kurioje susipina modernūs nauji butai, patogi infrastruktūra, būdas aktyviai leisti laisvalaikį bei galimybė mėgautis poilsiu, nekeliaujant už miesto ribų, o tiesiog pro kiemo vartelius įžengus į atnaujintą, įvairaus amžiaus žmonėms ir jų poreikiams pritaikytą Kalniečių parką.

Šiandieniniame pasaulyje, kuomet gyvenimo tempas pasižymi nuolatiniu greitėjimu, vis dažniau pasigirsta žmonių svajos apie gyvenamą vietą, kuri būtų ne tik strategiškai patogioje miesto vietoje, tačiau ir arti ramybe alsuojančios aplinkos. Jei jūs esate vienas iš šią svajonę brandinančių žmonių – “Kalniečių parko namai” yra vieta, kurioje jūsų noras gali virsti realybe.

“Kalniečių parko namai” yra skirti skirtingus lūkesčius turintiems asmenims, nes čia galima atrasti ir išskirtinio dizaino, vis daugiau susidomėjimo sulaukiančių loftų, ir tradicinio pobūdžio butų.

Pirmasis “Kalniečių parko namų” aukštas yra skirtas įvairioms įmonėms bei jų ofisams. Antrajame ir trečiajame pastato aukštuose galima atrasti minėtuosius loftus. Čia esantys butai turi išskirtinio dydžio langus, nuo grindų iki lubų, o tai suteikia būstui daugiau šviesos ir unikalų erdvės pojūtį, o jei pastarojo norisi dar daugiau – keletas butų gali būti sujungti į vieną. Kiekvieno loftinio tipo buto antrame aukšte gali būti įrengtos vieno ar dviejų miegamojo ar darbo, ir kitos kokybiškam gyvenimui reikalingos erdvės. Ketvirtasis pastato aukštas yra skirtas klasikiniams vieno aukšto, dviejų ar trijų kambarių butams.

 

Daugiau informacijos:

Būsto pasirinkimas >>

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Grindinis šildymas
 • Liftai

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 600 / m2

Juozapavičiaus 13

Kaunas, A. Juozapavičiaus pr. 13A
 • Plotas:
  33 - 122 m2
 • Kaina:
  Nuo 50.000€
Pastatytas, Statomas
€ 1 176 / m2

Lampėdžio Takas

Kaunas, Įkalnės g.
 • Plotas:
  47 - 110 m2
 • Kaina:
  50.000€ - 128.000€
Pastatytas
€ 1 650 / m2

Gilių Namai

Kaunas, Studentų g. 8A
 • Plotas:
  41 - 63 m2
 • Kaina:
  93.000€ - 100.000€

1 Įvertinimas

 • Ieva
  2019-01-03 ; 22:13

  Puiki vieta ir kokybiška statyba. Unikalus ir įdomus būstas, nes yra loft tipo butai! Didelis privalumas – liftai, jie bus net du!