Ministro Namas

Kaunas, Totorių g. 14

Apie Projektą

Ministro namas tai yra naujos statybos butai Kauno centre.

Pamatai – 1927-ųjų metų, sumūryti iš akmenų. Atkasti iš lauko pusės ir apšildinti GAMA putomis 10cm, įrengtas drenažas, lietaus surinkimo sistemą, taip pat jie hidroizoliuoti.

Sienos taip pat 1927-ųjų statybos, labai storos, iš pilnavidurių raudonų plytų, apšiltinimas 17cm storio NEOPORO sluoksniu, dengta lygiu tinku. Bus atkartoti visi karnizai, parapetai, traukos tarp aukštų, visos įdubos ir iškylos.

Langai – PVC Schuco 82 profilis su 44cm storio dvikameriniu paketu, Uw koeficientas – 1,0.Stogas – šlaitinis, 30cm storio mineralinės vatos šilumos izoliacija, dengtas Classic PMG (poliesteris matinis grubus) skarda.

Šildymas – Kauno Energija, kiekvienas butas turės atskirą apskaitos modulį, galės individualiai reguliuotis šilumą ir mokės pagal savo skaitliuką.

Kiekviename bute bus padaryti įvadai rekuperacijai: išvedžioti vamzdžiai ir jėgos kabeliai, tereikės pasikabinti patį rekuperacijos agregatą į numatytą vietą.

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 700 / m2

Jonučių Namai

Kaunas, Versmės g. 7
 • Plotas:
  38 - 78 m2
 • Kaina:
  Nuo 33.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
Klauskite kainos

Veršvų Slėnis

Kaunas, Šėtos g. 12
 • Plotas:
  54 - 75 m2
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 200 / m2

Kauno Senamiesčio Apartamentai

Kaunas, Šv. Gertrūdos g. 51
 • Plotas:
  52 - 120 m2
 • Kaina:
  Nuo 112.000€