B23

Vilnius, Naujamiestis, Birželio 23-iosios g. 12

Apie Projektą

B23 – tai naujas aštuonių namų kvartalas Vilniuje, kuriamas atsižvelgiant į aktyvių, daug dirbančių ir skubančių, tačiau gyvenimo džiaugsmą ir kokybę vertinančių žmonių poreikius.

Nauji butai Vilniuje B23 – tarp Smolensko ir Birželio 23-osios gatvių kuriamas naujos kartos kvartalas, kuris negrįžtamai pakeis modernaus ir patogaus gyvenimo sąvoką: čia puikiai dera privatumas, racionalūs gyvenimo ir transporto sprendimai, laisvalaikio zonos ir galimybės naudotis lengvai pasiekiamais Vilniaus senamiesčio privalumais.

Subtilios, šiuolaikiškos urbanistinės architektūros 5-8 aukštų pastatai su logiškai ir patogiai išdėstytomis uždaromis poilsio zonomis leis pajusti tikrą gyvenimo mieste malonumą. Namuose, kurie tarnauja greitai besikeičiantiems gyventojų poreikiams, ypač gerai jausis mėgstantys didmiesčio gyvenimo ritmą.

Moderni ir privati kvartalo infrastruktūra leis sutaupyti laiko bei užmiršti rūpesčius. Uždaroje teritorijoje kiekvienas atras tinkamą erdvę poilsiui: išsiilgę ramybės džiaugsis tylia aplinka prie tik gyventojams skirto fontano, o įrengtoje vaikų žaidimo aikštelėje Jūsų vaikams nestigs veiklos.

Ypatingas dėmesys B23 kvartale skiriamas patogiam, logiškam išplanavimui ir racionaliai tiek gyvenamosios, tiek bendrosios erdvės eksploatacijai. Savo butų balkonams gyventojai galės sugalvoti naujų paskirčių, kadangi dviračiai čia bus saugomi uždarose gyventojų dviračių saugyklose. Projekte taip pat numatytas didelis kiekis sandėliukų, kuriuos įsigiję gyventojai galės laikyti sezoninius ar kitus rečiau naudojamus reikmenis, tuo pačiu mėgaudamiesi tvarka ir didesne laisva erdve savo butuose. Neturintiems galimybės įsigyti parkavimo vietos – galimybė ją išsinuomoti šalia namų. Visame mieste skaudžias automobilių grūstis galima spręsti elektromobilių dalinimosi paslaugos dėka, kurios aikštelė bus šalia B23 namų.

Strategiškai gera vieta Vilniaus centrinėje dalyje leis ne tik patogiai pasiekti bet kurioje miesto pusėje esančius objektus, bet suteiks ir daugiau privalumų. Naujasis kvartalas kuriamas atokiau nuo triukšmingų gatvių, kad netrikdytų kokybiško gyventojų poilsio, tačiau arti visų svarbiausių paslaugų, pramogų centrų ir senamiesčio, kad būtų lengva ne tik efektyviai planuoti laiką, bet ir mėgautis kultūriniu, visuomeniniu ir asmeniniu gyvenimu.

Naujamiesčio rajone esanti Birželio 23-osios gatvė pasižymi saugia ir ramia aplinka, strategiškai gera vieta mieste, patogiomis sąlygomis susisiekti su senamiesčiu – pėsčiomis (15 min.), dviračiu (10 min.) , automobiliu (7 min.), viešuoju transportu (10 min.). Greta naujojo B23 kvartalo – lengvai pasiekiama visa aktyviam, skubančiam žmogui reikalinga miesto infrastruktūra: specializuotos interjero, pramogų ir laisvalaikio parduotuvės, degalinės, autoservisai, skalbykla, kino teatras, sporto klubai, prekybos centras „Hyper RIMI“, su kuriuo patalpomis dalinasi bankų padaliniai ir bankomatai, desertų parduotuvė, juvelyrai, paštomatai, kavinės.

Netoliese veikia devyni vaikų darželiai, keturios bendrojo lavinimo mokyklos, J. Vienožinskio dailės mokykla, keli universitetų fakultetai. Birželio 23-iosios gatvėje taip pat įsikūręs Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, užtikrinantis apylinkių ramybę ir saugumą.

 

Norite įsikurti ateityje? Rinkitės būstą statomame projekto etape!

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 407 / m2

Ambercity

Vilnius, Pašilaičiai, Grigalaukio g. 30
 • Plotas:
  25 - 72 m2
 • Kaina:
  39.000€ - 95.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 390 / m2

Oslo Namai

Vilnius, Naujamiestis, Mindaugo g. 27
 • Plotas:
  35 - 60 m2
 • Kaina:
  99.000€ - 185.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 225 / m2

Neries Ardai

Vilnius, Lazdynai, K. Jelskio g.
 • Plotas:
  35 - 107 m2
 • Kaina:
  Nuo 98.000€