Medaus Kotedžai

Vilnius, Galgiai, Mokyklos g. 2B

Apie Projektą

Medaus Kotedžai –  naujas kvartalas, kuris yra pastatytas prie Galgių gyvenvietės – ties Vilniaus miesto riba pro Saulėtekį važiuojant link Naujosios Vilnios. 75 arų atskirame nuosavybės teise priklausančiame žemės sklype yra pastatyti keturi vieno aukšto kotedžų korpusai. Viso sklype yra tik 21 kotedžas, kurių kiekvieno plotas yra apie 72 kv.m.

Būstuose yra numatytas individualus dujinis šildymas, miesto vanduo, kanalizacija ir telekomunikacijų prievadai. Visai šalia gyvenvietės yra prekybos centras Norfa XL, užtikrinantis galimybę būsimiems gyventojams patogiai ir greitai apsipirkti.

Ši nauja gyvenvietė yra uždara saugi teritorija su sutvarkyta ir išpuoselėta aplinka. Tai sprendimas vertinantiems patogumą ir kokybišką gyvenimą nedidelės bendruomenės apsuptyje, netoli nuo pagrindinių Vilniaus miesto susisiekimo taškų. Kviečiame atvykti apžiūrėti. Siūlome individualius išplanavimo sprendimus ir palankią būsto kainą bei jo kreditavimo sąlygas.

Netoliese esantis botanikos sodas pastaruoju metu išgyvena tikrą pakilimą ir yra tapęs ne tik akademiniu ar dešimčių tūkstančių lankytojų pamėgtu rekreaciniu objektu, bet ir kultūriniu, reprezentaciniu gamtos mylėtojų centru.

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 200 / m2

Architekto

Vilnius, Pilaitė, Bitėnų g. 3F
 • Plotas:
  90 m2
 • Kaina:
  Nuo 100.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 3 250 / m2

Valakampių Miško Pasaka

Vilnius, Valakampiai, Pasakų g. 21
 • Plotas:
  80 m2
 • Kaina:
  260.000€
Išparduotas
€ 1 065 / m2

Baltai

Vilnius, Fabriko g.
 • Plotas:
  77 - 159 m2
 • Kaina:
  83.000€ - 170.000€