Žaliakalnio Terasos

Kaunas, Savanorių pr. 276

Apie Projektą

Žaliakalnio terasos – išskirtinis projektas, suteikiantis galimybę tuo pat metu mėgautis didmiesčio privalumais ir atsiskirti nuo triukšmingos aplinkos. Savanorių prospekte iškilusiame name gyvens virš 70 šeimų.

Pirmuose trijuose aukštuose įsikurs biurai, bankas, kūrybinės dirbtuvės, restoranas, kavinės, parduotuvės, grožio salonas bei sveikatingumo centras.

Gyventojų patogumui po namu bus įrengta požeminė automobilių stovėjimo  aikštelė. Trečiame pastato aukšte – sandėliukai.

Apartamentams priklausys uždaras vidinis kiemas su apželdinta teritorija, kur  bus įrengta vaikų žaidimų aikštele. Patogus susisiekimas su visais miesto rajonais tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu. Puikiai išvystyta infrastruktūra.

Galite rinktis 2-3-4 kambarių apartamentus nuo 55 iki 102 kv.m 9 skirtingi apartamentų išplanavimai. Dauguma apartamentų turi 2 vonios kambarius, šviesias ir didelės svetaines bei erdvius miegamuosius su drabužinėmis.

Vidinėje pastato dalyje įkurtas erdvus ir jaukus uždaras kiemas su vaikų žaidimų aikštele, takeliais ir žaliosiomis zonomis. Suformuota išskirtinė erdvė, sukurianti miesto mieste įspūdį. Visa tai skirta jaukiam ir saugiam Jūsų poilsiui!

Pastato statybai naudojamos šiuolaikinės statybinės medžiagos. Darbų atlikimo kokybei skiriamas ypatingas dėmesys. Naujos statybos name viskas įrengta taip, kad jis būtų ne tik šiltas ir komfortabilus, bet ir taupus. Pažangūs projektiniai sprendimai, šiuolaikiškos energiją taupančios technologijos užtikrins efektyvesnį ir taupesnį energijos išteklių naudojimą. Gyventojams suteikta galimybė patiems reguliuoti šilumos kiekį namuose. Pastatas atitinka energetinio efektyvumo B klasę.

Visi apartamentai turės nuosavas terasas, iš kurių atsivers įspūdingi panoraminiai vaizdai. Didžiausios terasos sieks net iki 150 kvadratinių metrų ploto. Terasose gyventojai turės poilsio erdves, kuriose galės mėgautis rytine kava ar priimti svečius.

Gyventojams skirta požemine aikštele, kurioje galima saugiai palikti savo automobilį. Biurų darbuotojai ir paslaugų teikėjai savąsias transporto priemones paliks išorinėje pastato erdvėje. Lankytojams skirta transporto priemonių parkavimo aikštelė šalia pastato.

Pirmajame aukšte veikia sporto klubas, soliariumas, grožio studija, maitinimo paslaugos. Antrąjame biurai, bei kitas paslaugas teikiančios įmonės. Ieškantiems kur vykdyti savo veiklą galime pasiūlyti nuomoti pilnai įrengtas biurų bei komercines patalpas.

Žaliakalnio terasos – išskirtinis projektas, suteikiantis galimybę tuo pat metu mėgautis didmiesčio privalumais ir atsiskirti nuo triukšmingos aplinkos.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 290 / m2

Dainavos Apartamentai

Kaunas, Pramonės pr. 41A
 • Plotas:
  54 - 74 m2
 • Kaina:
  75.000€ - 98.000€
Pastatytas
€ 1 770 / m2

KM 18

Kaunas, Karaliaus Mindaugo pr. 18
 • Plotas:
  33 - 96 m2
Pastatytas
€ 1 500 / m2

Akacijų Vilos

Kaunas, Kalnų g. 56A
 • Plotas:
  44 - 86 m2
 • Kaina:
  Nuo 74.000€

3 Įvertinimai

 • Ulka
  2018-06-30 ; 11:27

  Daug kas kalba, kad baisus projektas, pigiai statytas, brangiai parduodamas, kokybės nėra.. Bet butų vistiek mažėja. 🙂


 • Ugnė
  2018-07-22 ; 15:12

  Mano nuomone Žaliakalnio terasos labai perspektyvioj vietoj. Šalia viso miesto arterija – Savanorių prospektas, labai geras susisiekimas tiek mašina tiek viešuoju. Dainavos parkas dabar visai atnaujintas. Ir pats svarbiausias – su laiku ten daugės ofisų centrų. Dabau jau neužilgo pabaigs tą juoda Mikrovisatos „Cube“. Žinau kad planuojamas ir kitas. Ofisų centrai, tiksliau darbo vietos, labiausiai kelia šalia esančių butų atraktyvumą. Be to, aplinkui labai daug „sovietinės komercijos“, t.y. visokių sandėlių ir t.t. kuriuos su laiku pakeis nauji pastatai, kas dar pakels aplinkinių pastatų vertę. Tai vieta labai perspektyvi, jeigu perkama ilgam laikui.
  Klausimas kaip dėl pastato. Mano nuomone su pačiu pastatu viskas tvarkoj. Nieko įspūdingo, bet viskas labai tvarkingai – B energetinė klasė, apie defektus neteko girdėti. Iš gatvės nieko nesigirdėjo, būnant bute. Ir tikrai nėra jis baisus. Mieliau imčiau tokį su panorama virš miesto negu kažkokią mažaaukštę dėžutę. Buvau kažkada apžiūroj su drauge, visai patiko. Tiesa, draugė nusipirko namą priemiestyje.
  Ten šiek tiek lėtai judai pardavimai, naudokitės proga nuspausti kainą. Manau kad minimum 100 EUR/m2 reikėtų numušti nuo dabartinės. Už dabartines kainas nepirkčiau… Kitas variantas yra susitarti kad perkat „pilnai įrengtą“ už dalinės apdailos kainą ar primokat labai minimaliai. Brokeriai nebus linkę kainos nuleisti, todėl siūlyčiau susikontaktuoti tiesiogiai su vystytojais


 • Rit
  2018-08-02 ; 00:23

  Gyvename name priesais, bet as nesirinkciau ten gyvent… vien del oro tarsos, smarves nuo masinu, garso ir pastoviu dulkiu nuo savanoriu pr (atsidarai langa ir eini poto dulkiu nuo palanges sluostyt). taip, gal ten dar auksciau nei 7 aukstas ir nera taip baisu, bet pas mane tai tikrai nekazka 🙂 plius, cia aplink pilna visokio plauko marozeliu ir daug vagysciu. nu bet gal cia neaktualu su privaciu parkingu.