Lampėdžio Takas

Kaunas, Įkalnės g.

Apie Projektą

LAMPĖDŽIO TAKAS – tai nauji gyvenamosios paskirties butai Kaune mažaaukščių namų kvartale, kuris kuriamas aktyviam, daug dirbančiam ir skubančiam kauniečiui, puoselėjančiam šeimos vertybes bei vertinančiam kokybę. Čia puikiai dera privatumas, racionalūs būsto sprendimai, patogi infrastruktūra ir ranka pasiekiami gamtos teikiami privalumai.

Ieškantys išskirtinio buto Kaune gali rinktis būstą per 2 aukštus su galimybe gėrėtis vaizdinga apylinkių panorama. Butas per 2 aukšus – garantuotas Jūsų išskirtinumas arti miesto esančiame LAMPĖDŽIO TAKO kvartale.

LAMPĖDŽIO TAKO kvartalas išsiskiria naujos statybos mažaaukščių namų kaimynyste – rajone kuriasi modernūs, gerą susisiekimą su miestu bei buto patogumus mėgstantys žmonės.

Didžiulė automobilių parkavimo aikštelė šalia parduodamų naujų butų Kaune patiks turintiems daugiau nei 1 automobilį.

Kvartalo LAMPĖDŽIO TAKAS pirmo etapo statybų darbai prasidėjo 2016 m. gruodžio mėn., dabar naujuose butuose Kaune jau kuriasi naujakuriai.

Kvartalas LAMPĖDŽIO TAKAS įsikūręs natūralios gamtos aplinkoje, kuri džiugina vertinančius  kokybišką laisvalaikį su šeima ir aktyvų gyvenimo būdą. Šalia kvartalo driekiasi dviračių takas, kuriuo galima saugiai pasiekti Kauno senamiestį, Lampėdžio ežero pramogų zonas (pvz. vandenlenčių parką) arba rekreacines Kauno rajono vietas. Gyventi mieste ranka pasiekiamos natūralios gamtos kaimynystėje – prabanga, kurią įvertins kvartalo gyventojai. Tai garantuos nauji butai Kaune – kvartale „Lampėdžio takas“.

Vienas svarbiausių kriterijų renkantis namus šeimai yra lengvas susisiekimas ir patogiai išvystyta infrastruktūra. Pakeliui namo patogiai pasiekiamos visos kasdieniniam gyvenimui reikalingos įstaigos. Vaikai po mokyklų ir būrelių galės savarankiškai grįžti namo, nes čia pat yra viešojo transporto stotelė. O juk taip svarbu išugdyti drąsias, savarankiškas ir savimi pasitikinčias asmenybes!

LAMPĖDŽIO TAKO kvartalas turi patogų susisiekimą su visais Kauno rajonais – važiuodami namo niekada nepapulsite į automobilių spūstis, o keliaudami į kitą miestą tuoj pat įsuksite į Vakarinį miesto aplinkkelį ir taip išvengsite judraus miesto judėjimo.

Naudodami kokybiškas medžiagas ir vykdydami stropią statybos darbų techninę priežiūrą stengiamės, kad LAMPĖDŽIO TAKO nauji butai būtų kuo ekonomiškesni ir turėtų kuo mažesnį poveikį aplinkai. Butuose suprojektuotas autonominis grindinis šildymas individualiais dujiniais katilais, todėl tik jūs nuspręsite, kada pradėti ir baigti savo buto šildymo sezoną.

Rengiant LAMPĖDŽIO TAKO projektą buvo atlikta „Saulės apšvietimo studija“, todėl nauji butai gausiai nušviesti natūralios šviesos bei tiesioginių saulės spindulių. Visuose butuose sumontuoti 5 kamerų su 3 stiklų paketu varstomi vitrininiai langai išdėstyti į rytų, vakarų arba pietų puses.

Pirmo ir ketvirto aukšto gyventojai turės erdvias terasas, o visų kitų butų savininkai džiaugsis jaukiomis įstiklintomis lodžijomis, kurios atlieka dvigubos šalčio ir garso izoliacijos funkciją. Pirmo aukšto gyventojai gyvens kotedžo tipo butuose ir turės privačius įėjimus per terasą.

Grįžus namo gyventojus džiugins jauki ir saugi namų aplinka, kurioje gerai jausis bet kokio amžiaus gyventojas.

Laiptinėse, bendro praėjimo koridoriuose, automobilių stovėjimo aikštelėse sumontuoti šviesos judesio davikliai, tad jūsų turtas ir šeima bus tikrai saugūs. Vietovė išsiskiria ramia kaimynyste – Informatikos ir ryšių departamento duomenimis, tai vienas mažiausią nusikalstamumo lygį turinčių rajonų Kaune.

 

Daugiau informacijos:

Projekte yra tiek jau pastatytų, tiek ir statomų butų.

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Grindinis šildymas

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 770 / m2

KM 18

Kaunas, Karaliaus Mindaugo pr. 18
 • Plotas:
  33 - 96 m2
Pastatytas
€ 1 546 / m2

Skandea

Kaunas, Pasimatymo aklg. 17
 • Plotas:
  52 - 107 m2
 • Kaina:
  89.000€ - 159.000€
Pastatytas
€ 1 680 / m2

Kunigaikščio Algirdo Namai

Kaunas, Algirdo g. 16
 • Plotas:
  33 - 158 m2
 • Kaina:
  71.000€ - 232.000€