Prie Neries Kilpų

Vilnius, Šlaito g. 2

Apie Projektą

Prie Neries kilpų tai nauja individualių namų gyvenvietė netoli Vilniaus. Nuostabiame gamtos kampelyje, Neries regioninio parko apsuptoje teritorijoje šalia Neries upės suformuotas 15 namų valdos sklypų kvartalas, kuriame galima statyti vienbučius arba dvibučius namus.

Vos už 100 m. nuo gyvenvietės yra asfaltuotas kelias, vedantis į Vilnių ir Vievį. Kvartalo viduje įrengtas kokybiškas kelias iš malto betono bei išvedžiota elektra.

Gyvenvietėje numatyta daugiau nei vieno hektaro bendro naudojimo teritorija, kurioje bus įrengtas tvenkinys bei vaikų žaidimų aikštelė.

Prie Neries kilpų gyvenvietė įsikūrusi 26 km. nuo Vilniaus, vos 25 min. kelio iki Pilaitės prospekto, Ukmergės plento ir Savanorių prospekto. Iki Vilniaus patogiai galima važiuoti automagistrale Kaunas-Vilnius, kuri yra vos už 5 km. nuo gyvenvietės. Pasiekus Vilnių, iki centro galima važiuoti naujai nutiestu Vakariniu aplinkkeliu. Kvartalo kaimynystėje yra prabangiai įrengta Neries kilpų gyvenvietė (nerieskilpos.lt).

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 746 / a

Sidabrės Slėnis

Vilnius, Gulbinai, Sidabrės g. 1
 • Plotas:
  6 - 7 a
 • Kaina:
  9.950€ - 13.500€
Pastatytas
€ 4 220 / a

Auriai

Vilnius, Žirgyno g.
 • Plotas:
  10 - 12 a
 • Kaina:
  32.000€ - 60.000€
€ 7 700 / a

Sklypai Kalnėnuose

Vilnius, Anglų g.
 • Plotas:
  5 - 31 a
 • Kaina:
  Nuo 46.000€