Strazdelio 1

Vilnius, Senamiestis, A. Strazdelio g. 1

Apie Projektą

Strazdelio 1 tai išskirtinių apartamentų projektas skirtas tiems, kurie svajoja apie prabangius namus Vilniaus Senamiesčio širdyje, vos keliu minučių atstumu iki miesto Rotušės. Unikaliame pastate, kuris įtrauktas į UNESCO saugomų ir turinčių išliekamąją vertę objektų sąrašą, įkurti 26 įvairių plotų apartamentai ir 3 komercinės patalpos.

Gyvendami Strazdelio 1 pro apartamentų langus Jūs galėsite grožėtis barokinio Vilniaus vaizdais, o vaikščiodami reto grožio Vilniaus Senamiesčio gatvelėmis – džiaugtis aktyviu Senamiesčio gyvenimu.

Dešimties minučių spinduliu aplink namus gausu darželių, mokyklų, universitetų, daugybė išskirtinių kultūros paveldo objektų, meno galerijų, koncertų salių, įvairių parduotuvių ir kavinių, kurios leis kiekvieną dieną pajusti Senamiesčio teikiamus privalumus.

Strazdelio 1 projektas skirtas vertinantiems išskirtinumą ir unikalią architektūrą. Pastatas išsiskiria tiek savo vidumi tiek išore. Gyventojų patogumui erdviose laiptinėse yra įrengti išskirtinio dizaino liftai. Apartamentuose su vaizdu į vidinį kiemą, yra įrengti erkeriai, kurie suteikia namams jaukumo ir šviesos. Pro rytinio korpuso langus atsiveria Senamiesčio panorama.

Projekto aplinka pasižymi ypatingu saugumu. Užtikrinant Jūsų ir Jūsų šeimos privatumą, į vidinį uždarą kiemą pateksite tik pro vartus. „Strazdelio 1“ laiptinės yra rakinamos – gyventojai į pastatą galės patekti su specialiomis magnetinėmis įėjimo kortelėmis. Aplinka stebima vaizdo kameromis.

Strazdelio 1 apartamentai apsupti Šv. Dvasios, A. Strazdelio ir M. Daukšos gatvių tinklo, kuris formavosi dar nuo XVII amžiaus. Projekto vieta išsiskiria kaimyniniais pastatais – Šv. Dvasios vienuolynu, Vilniaus gynybine siena – Artilerijos bastėja, Aušros vartais, Šv. Jėzaus Širdies bažnyčios kupolais ir naujai atkuriamu Misionierių parku.

Gyvendami Strazdelio 1 galėsite mėgautis visais Senamiesčio privalumais. Netoliese esančiuose viešbučiuose, kavinėse ir restoranuose patogiai planuokite savo verslo pietus, susirinkimus ar konferencijas. Vilniaus Senamiesčio širdyje įsikūrusios geriausios mokyklos, gimnazijos ir licėjai suteiks galimybę Jūsų atžaloms gauti prestižinį išsilavinimą, o gretimais esančios reto grožio Senamiesčio gatvelės, Misionierių parkas ar Vilnelės krantai leis džiaugtis sveiku ir turiningu laisvalaikiu.

Strazdelio 1 pastatas įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Jo istorinis fasadas puikiai dera su sakraline aplinka. Apartamentuose suplanuotos aukštos, daugiau nei 4,5 m lubos, o viršutiniuose aukštuose įrengtos antresolės sukurs erdvės pojūtį ir leis įgyvendinti išskirtinius interjero sprendimus. Apartamentuose išeinančiuose į vidinį kiemą įrengti erkeriai, pro kuriuos visą dieną galėsite gėrėtis saulės šviesa.

Patogus susisiekimas su kitomis miesto dalimis išvengiant Senamiesčio spūsčių – šalimais M. Daukšos ir Drujos g., kuriomis greitai pasieksite Olandų g., Tūkstantmečio g. (Minsko pl.) ir kitas gatves. Vos už 100 m esančios viešojo transporto stotelės leis Jūsų atžaloms pasiekti namus, mokymo įstaigas ar būrelius greitai ir saugiai.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Aukštos lubos (2,7m<)
 • Liftai
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 350 / m2

Eika Namai Pilaitėje N2

Vilnius, Pilaitė, Karaliaučiaus g. 9B
 • Plotas:
  33 - 75 m2
 • Kaina:
  Nuo 49.000€
Pastatytas
€ 2 400 / m2

Vilnelės Slėnis

Vilnius, Rasos, Pakraščio g. 10
 • Plotas:
  35 - 107 m2
 • Kaina:
  Nuo 60.000€
Pastatytas
€ 2 700 / m2

Šaltinių Namai

Vilnius, Senamiestis, Aguonų g. 10
 • Plotas:
  36 - 205 m2
 • Kaina:
  Nuo 122.000€