Domeikavos Namai

Kaunas, Aukščių g. 20

Apie Projektą

Domeikavos namai Jums puikiai tiks jei ieškote būsto, kuris Jums nesukeltų rūpesčių, būtų ypatingai ekonomiškas, lengvai prižiūrimas, turėtų saugią kaimynystę ir visai šalia būtų visus socialinius poreikius atitinkanti infrastruktūra tiek jaunam, tiek ir solidesnio amžiaus žmonėms. (miesto transporto stotelė, darželis, gimnazija, parduotuvės, bažnyčia, seniūnija).

Kotedžai yra išplanuoti pagal naujausius gyventojų poreikių tyrimus. Išplanavimai yra patogūs ir subalansuoti tiek jaunai šeimai, tiek ir vyresnio amžiaus žmonėms. Apačioje rasite gyvenamąją zoną, kurioje praleisite didžiąją dalį savo laiko. Svetainės vitrininiai langai išeina į terasą su nuosavu gamta kvepiančiu sklypu. Antrame aukšte rasite miegamojo zonas su erdviais vonios kambariais.

Domeikava – viena iš sparčiausiai besivystančių Kauno priemiesčių krypčių. Čia gera gyventi, kadangi, susisiekimas su Kauno miestu tiesiog puikus, miesto autobuso sustojimas tiesiog už 3 min. ėjimo. Pasiekti didžiausią prekybos ir pramogų centrą galite per 10 minučių transportu.

Kiekvienas kotedžas turi po 3 a žemės sklypą. Jokių kaimynų ateityje. Suaugę medžiai patikimai saugo nuo praeivių žvilgsnių.

Sienos tarp gretimų butų yra 55 cm storio su 10 cm. Vatos (garso ir šilumine) izoliacija.

Ideali dislokacija. Galima gyventi komfortiškai ir neturint automobilio. Atstumai iki: stotelės 80 m., parduotuvės 140 m., mokyklos 250 m., darželio 700 m., bažnyčios 150 m. MEGA prekybos ir pramogų centras 3,6 km.

Kiekvienas gyventojas turės 2-3 parkavimo vietas (priklausomai nuo kotedžo kvadratūros).

Yra visos miesto komunikacijos (elektra, vanduo, nuotekos, dujos, internetas).

Pastato apšiltinimas, bei langai ir durys atitinka A klasę (įrengus rekuperacinę sistemą).

Nėra jokių bendrų mokesčių ar administravimo tarp bendrasavininkų problemų, nes jūs perkate atskirą kadastrinį vienetą su žemės sklypu, o ne 1/4 ar net 1/8 namo.

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 197 / m2

Krėvės Namai

Kaunas, Pasimatymo aklg. 2
 • Plotas:
  90 - 180 m2
 • Kaina:
  100.000€ - 180.000€
Pastatytas
€ 1 200 / m2

Šilojaus Namai

Kaunas, 9-ojo Forto g. 33
 • Plotas:
  60 - 70 m2
 • Kaina:
  67.000€ - 113.000€
Pastatytas
€ 730 / m2

Pakaunės

Kaunas, Pakaunės g. 50
 • Plotas:
  90 m2
 • Kaina:
  65.000€ - 67.000€