Urban 12

Vilnius, Naujamiestis, A. Goštauto g. 12

Apie Projektą

URBAN12 – septynių kotedžų – loftų pastatas Vilniaus miesto centre, Goštauto g. 12. Jei norite gyventi įvykių? sukūryje, o kartu turėti nuosavą terasą ir privatų? žalią kiemą – šis projektas skirtas kaip tik Jums! Pasirinkę namus Urban 12 gyvensite pačiame Vilniaus miesto centre, kur viskas ranka pasiekiama. Visus reikalingiausius objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiu. 4 m aukščio lofto-kotedžo lubos ir dideli panoraminiai langai sukuria erdvumo įspūdį ir suteikia galimybę įdomiems ir kūrybiškiems dizaino sprendimams. Kiekvienam kotedžui priklauso individuali medžio lentomis dengta terasa, kur rytais mėgausitės kava, o vakarais leisite laisvalaikį šeimos ar draugų rate. Atvykus pasitinka jaukus, vakarais apšviestas kiemas ir atskiri įėjimai į kiekvieną loftą-kotedžą. Aukščiausia A klasės garso izoliacija užtikrina privatumą ir tylą.

 

Daugiau informacijos:

Būsto pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Aukštos lubos (2,7m<)
 • Grindinis šildymas

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 260 / m2

Levandų Namai

Vilnius, Pašilaičiai, Pavilnionių g. 51
 • Plotas:
  59 - 77 m2
 • Kaina:
  76.000€ - 96.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 990 / m2

Ąžuolų Terasos

Vilnius, Antakalnis, Nemenčinės pl. 4
 • Plotas:
  43 - 120 m2
 • Kaina:
  85.000€ - 270.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 562 / m2

Čiurlionio 3

Vilnius, Naujamiestis, M. K. Čiurlionio g. 3
 • Plotas:
  53 - 132 m2
 • Kaina:
  118.000€ - 396.000€

3 Įvertinimai

 • Karolina
  2018-11-04 ; 21:24

  Projekto pliusai – butai yra strategiškai labai geroje vietoje. Skiria vos kelios minutės iki lukiškių aikštės. Pro didesnių loftų pagrindinius langus matyti jaukus vidinis kiemas ir kiekvienas iš jų turi po puikią terasą. Taip kiekvienam butui yra skirta vieta mašinai. Visų loftų vidūs yra labai šviesūs.
  Projekto minusai – į kiekvino buto kvadratūrą yra priskaičiuota ir antrasolės išmatavimai. Dėja, bet antrasolės lubos yra labai žemos, todėl ja vaikščioti reikėtų pasilenkus. Butuose taip pat nėra įregntų laiptų. Mažesnės kvadratūros loftai yra į priešingą pastato pusę, kurioje yra banko ofisai, taip pat ir terasų dydis yra mažesnis.


 • Tomas
  2018-11-10 ; 13:20

  Taip, mažesniųjų loftų langai išeina į biurų pastatą ir toks jausmas, kad visi darbuotojai gali matyti kas vyksta tavo namuose, kas nėra labai jauku, be to biurų bendra lauko terasa yra visai šalia lofto terasos. Dėl to ir kaina žemesnė, kas patraukė dėmesį:) Loftai kitoje pusėje fainesni, didelės terasos, priešais nemažai erdvės, tačiau tiesioginės saulės šviesos nebus niekur, dėl aukštų pastatų aplink.


 • Romas
  2018-11-12 ; 20:57

  Patiko terasos vidiniame kieme, kol supratau, kad čia įrengta tame pačiame pastate kaip buvusi garsioji „METELICA“, o kaip įdomų ką šio pastato sienos papasakotų jei galėtu kalbėti…:)))