Cherry Garden

Vilnius, Kalnėnai, Juodupio g. 31

Apie Projektą

Nauji butai Cherry Garden statomi vilniečių pamėgtame Kalnėnų rajone. Gyvenimo kokybę čia atras vertinantys savo laiką – Kalnėnus nuo senamiesčio skiria tik Pavilnių regioninis parkas. Aplinka, architektūriniai sprendimai ir efektyvus išplanavimas išpildys komforto ir gamtos harmonijos mieste ieškančio žmogaus lūkesčius.

Kalnėnai – vos 12 minučių automobiliu nuo miesto centro nutolusi gyvenvietė, kurioje asfaltuotos, mažo intensyvumo gatvelės, pėsčiųjų ir dviračių takai, išpuoselėta aplinka ir solidi kaimynystė. Funkcionaliai suplanuoti 3 kamb. butai su nuosavais kiemeliais. Čia erdvė Jūsų rojui – terasai, gėlynams ar sodui, saulėtiems sekmadienio pusryčiams ar jaukiems vakarams. Gyvenimas draugų rate, uždaroje ir saugioje teritorijoje, žaidimų aikštelės, kuriose žaidžia ir šypsosi mažiausieji kvartalo gyventojai, o kieme žydi vyšnių sodas. Jei nebūtų realybė, ar skambėtų lyg svajonė?

Vilniaus architektūros studijos (VAS) architektai projektuodami kotedžus išskirtinį dėmesį skyrė jų funcionalumui. Išplanavimą orientavo į plotį su dideliais langais į kiemą, kurie padidina erdvę, vizualiai panaikina ribą tarp namų ir lauko bei leidžia džiaugtis natūralia šviesa.

59 kv. m. ploto kotedžuose suprojektuoti 3 kambariai. Pirmąjame aukšte suplanuota virtuvės ir svetainės zona, prieškambaris, vonios kambarys bei išėjimas į nuosavą kiemą, antrąjame – du erdvūs miegamieji ir vonios kambarys.

Gyvenimas draugų rate, uždaroje ir saugioje teritorijoje, žaidimų aikštelės, kuriose žaidžia ir šypsosi mažiausieji kvartalo gyventojai bei išpuoselėtos žaliosios laisvalaikio ir poilsio erdvės.

Projekte parkavimo vietos ir važiuojamoji dalis yra visiškai atskiroje zonoje. Jokių automobilių ir jų keliamo triukšmo po namų langais. Kieme ramu, žalia ir saugu.

Projekto teritorija aptverta tvora, įvažiavimas pro automatinius vartus su nuotolinio valdymo sistema.  Įvažiavę į teritoriją automobilį pasistatysite nuosavoje parkavimo vietoje po stogine. Tai taps dideliu privalumu žiemą, kai nereikės gaišti laiko valant sniegą nuo atomobilio, o vasarą automobilis bus apsaugotas nuo tiesioginių saulės spindulių.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Grindinis šildymas
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 260 / m2

Levandų Namai

Vilnius, Pašilaičiai, Pavilnionių g. 51
 • Plotas:
  59 - 77 m2
 • Kaina:
  76.000€ - 96.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 150 / m2

Vilniaus Vakarai

Vilnius, Pilaitė, Sidaronių g. 23
 • Plotas:
  126 - 138 m2
 • Kaina:
  145.000€ - 167.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 500 / m2

Jasinskio Namai

Vilnius, Naujamiestis, J. Jasinskio g. 14A
 • Plotas:
  43 - 118 m2
 • Kaina:
  Nuo 110.000€