Live Square

Vilnius, Naujamiestis, Dainavos g. 3

Apie Projektą

LIVE SQUARE  – Vilniaus centro erdvė, kur pulsuoja gyvybė ir novatoriškumas, verda šiuolaikinių miestiečių gyvenimas ir kultūra. Ši erdvė prikelia apsnūdusią Gedimino prospekto dalį ir atveria ją aktyviam gyvenimui, darbui ir buvimui – čia ir dabar. LIVE SQUARE buria dinamišką ir kultūringą bendruomenę, įkvepia investuoti į žinias, idėjas ir žmones. Jų tarpusavio ryšį.

LIVE SQUARE vertina dabarties akimirką, bet nepamiršta praeities ir nebijo to, kas laukia ateityje. Priešingai, ji perėmė viską, kas buvo geriausia praeityje, o dabar, patirdama buvimo čia akimirką, gyvena ateities nuojauta. LIVE SQUARE – vienintelė vieta Vilniuje – organiškai sujungia biurus, parduotuves, gyvenamuosius namus ir turistinius objektus.

Gyventi LIVE SQUARE, vadinasi, būti miesto dalimi, su juo susilieti. Ryte galėsite stebėti bundantį Gedimino prospektą, o vakare, žingsniuodami iš darbo, prisėsti kavinėje ir palydėti dar vieną dieną miesto centre. LIVE SQUARE apartamentai – tai šiuolaikiška ir kokybiška namų erdvė. Kviesčiame įsigyti apartamentus – prestižinius butus, komercines patalpas bei kūrybines dirbtuves gyvenamosios paskirties projekte.

Urbanistinė vizija – sukurti šiuolaikišką ir miestietišką integruotą kompleksą, skirtą darbui, poilsiui ir gyvenimui. Užbaigiant formuoti šios miesto dalies urbanistinį audinį, sukuriama aktyvi ir gyvybinga aplinka, savo architektūra, viešosiomis erdvėmis, įsikursiančiais gyventojais ir verslais praturtinanti centrinį Vilnių.

Dainavos gatvės atkarpoje įrengiamas dengtas pasažas. Iš pasažo numatyti pagrindiniai įėjimai į viešbutį, verslo centrą, parduotuves ir restoranus. Šiaurinėje pusėje pasažas išsilieja į atvirą viešąją erdvę link Gedimino prospekto. Ši centrinė dalis yra tarsi vartai į visą kompleksą, jo centrinė viešoji erdvė, dengta lengvų ir grakščių konstrukcijų stogu.

Planuojamas fasadų medžiagiškumas – stiklo-aliuminio konstrukcijų fasadinė sistema su natūralaus akmens plokštėmis ir aliuminio kompozito lankstiniais. Langai ir vitrinos skaidomi vertikaliais piliastrais, pabrėžiant pastato aukštį ir elegantiškumą. Pastatų stogai apželdinami ir išnaudojami terasoms, iš kurių atsivers miesto centrinės dalies panoramos.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Aukštos lubos (2,7m<)
 • Grindinis šildymas
 • Liftai
 • Mediniai langai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 258 / m2

Pavasaris

Vilnius, Lazdynai, Jonažolių g. 23
 • Plotas:
  44 - 75 m2
 • Kaina:
  62.000€ - 80.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 496 / m2

Visorių Alėja

Vilnius, Fabijoniškės, Visorių g. 16
 • Plotas:
  50 - 55 m2
 • Kaina:
  76.000€ - 79.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 977 / m2

Užupio Vartai

Vilnius, Užupis, Polocko g. 2
 • Plotas:
  38 - 90 m2
 • Kaina:
  120.000€ - 255.000€