Veikmės Parko Namai

Vilnius, Baltupiai, Didlaukio g.

Apie Projektą

Nauji butai Veikmės Parko Namai tai 6 penkiaaukščiai ir vienas aštuonių aukštų pastatas. Šiame kvartale numatyta 250 butų, kurių plotai svyruos nuo 40 iki 105 m2. Dominuoja dviejų ir trijų kambarių butai (apie 50-70 m2 ploto). Visose laiptinėse įrengti liftai ir magnetinė kortelinė kontrolės sistema.

Automobilių statymui numatytos 259 vietos po visais pastatais ir šalia jų įrengtose atvirose automobilių stovėjimo aikštelėse.
Kiekvieno namo rusyje bus įrengti nedideli, 3-5 m2 ploto sandėliukai ir atskiros saugyklos dviračiams. Įėjimams į laiptines, sandėliukus, dviračių saugyklas, automobilių statymo aikšteles įrengta kortelinė elektroninių užraktų sistema.

Vidiniuose kiemuose numatytos vaikų žaidimo aikštelės, sporto treniruokliai, želdynai, suoliukai. Iš viso apželdintas plotas sklype sieks beveik 6000 m2 ploto, tai yra net 42,78 proc. viso sklypo ploto. Kadangi sklypo reljefas yra su dideliais aukščių skirtumais, sklypo teritorija suskaidoma į 3 skirtinguose lygiuose esančias terasas ir maksimaliai pritaikoma žmonių su negalia poreikiams. Iš terasų kiemų numatyti patekimai be laiptelių tiesiai į pastatų pirmų aukštų holus su liftais.

7 daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalą suprojektavo pirmojo lietuviško pasyvaus namo autorių kolektyvas – „Veikmės projektai“ architektų komanda. Kvartalas suprojektuotas laikantis tvarios ir darnios statybos principų. „Pastatai išdėstyti šachmatų lentos tvarka, orientuoti taip, kad vienas kitam neužstotų saulės ir vaizdo pro langus,- sako architektas Rytis Kripas. – Toks pastatų išdėstymas leidžia patraukliai suformuoti tarp namų esančias vidines erdves“. Pastatai sklype orientuoti pagal vyraujančią Baltupių mikrorajono aplinkinių pastatų pozicionavimą pasaulio šalių atžvilgiu.

Kiekvienas korpusas šiek tiek skiriasi savo spalviniu sprendimu, išplanavimu bei tūrine kompozicija, bet visame komplekse laikomąsi vieningų kompozicinių principų bei vieningos stilistikos apdailos detalių. Fasadams numatoma naudoti skirtingo atspalvio klinkerio plytelių apdaila. Balkonai su stikliniai turėklais, fragmentuose uždengti dekoratyvinėmis plokštėmis. Terasos ant eksplotuojamų automobilių statymo aikštelių stogų atitvertos metaliniais turėklais, stogai apželdinti, įrengiami gerbūvio elemnetai – suoliukai, vaikų žaidimo aikštelės, treniruokliai, kietos takų dangos.

Anot architekto, didžiausias šio objekto privalumas, tai vieta. Aplink – žaluma, parkas ir visai čia pat miestelėnui taip reikalingi visi infrastruktūros objektai: parduotuvės, viešasis transportas, vaikų ugdymo įstaigos, sveikatos ir gydymo įstaigos, laisvalaikio praleidimo centrai. Iš viršutinių „Veikmės parko namai“ aukštų matysis Verkių „grožybės“, miesto panorama, gamtos ir urbanistikos kūriniai.

„Veikmės parko namų“ būstai suprojektuoti taip, kad jų gyventojai jaustųsi šalia gamtos ir tuo pat metu gyventų mieste.
Planuodami butus siekėme sukurti patogią, ergonomišką gyvenamąją aplinką“,- pasakoja architektas Rytis Kripas.

 

Ypatybės:

Miegamieji kambariai suplanuoti ramesnėje namo pusėje, oreintuoti į žaliąsias zonas.
Svetainių vietos suplanuotos atsižvelgiant į geresnį vaizdą pro langą.
Visi butai turi balkonus.
Didesniuozse butuose suplanuota po du sanitarinius mazgus – atskiros sanitarinių mazgų ir vonios palapos su papildomu WC.
Įėjimo holas, svetainė ir virtuvė planuojami bendroje erdvėje, kitos patalpos – miegamieji bei sanmazgai – uždari.
Rūsio ir požeminiuose aukštuose – atviro ir uždaro tipo automobilių saugyklos, gyventojų sandėliukai, dviračių saugyklos bei techninės patalpos.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Geoterminis šildymas
 • Grindinis šildymas
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
€ 3 300 / m2

Žvėryno Lapės

Vilnius, Žvėrynas, Lapių g. 3
 • Plotas:
  39 - 129 m2
 • Kaina:
  117.000€ - 465.000€
Statomas
€ 2 960 / m2

Bistryčios Namai

Vilnius, Antakalnis, Bistryčios g. 10
 • Plotas:
  33 - 105 m2
 • Kaina:
  79.000€ - 395.000€
Statomas
€ 2 250 / m2

Antakalnio Panorama

Vilnius, Antakalnis, Smėlio g. 31
 • Plotas:
  27 - 110 m2
 • Kaina:
  Nuo 78.000€

2 Įvertinimai

 • G
  2020-01-19 ; 13:40

  Labai gerai


 • Milena
  2021-04-12 ; 13:12

  Nuostabus gamtos kampelis, labai graži aplinka, draugiški gyventojai. Labai atsakingas sąžinigas ir pareigingas tiek turto vystytojas, tiek ir jo komanda. Šiek tiek aplinkoje gal per daug kišančio betono, bet tai labai susije su saugumu. O gamtai sužaliavus, jo gal taip ryškiai ir nesimatys. Manau galima jį kaip nors meniškai bus paslėptį atsiradūs pačių gyventojų poreikiui. Ačiū už nuostabų projektą ir suteiktą galimybę gyventi komfortiškoje aplinkoje.