Stirnų Terasos

Vilnius, Lentvaris, Stirnų g.

Apie Projektą

Stirnų terasos – tai uždaras 34 įvairaus dydžio privačių sklypų kvartalas tarp Vilniaus ir Lentvario, įkurtas saulėtame pietiniame šlaite, išsiskiriantis vieninga mažaaukšte architektūra ir užtikrinantis gerą miesto komunikacijų paketą už protingą kainą.

Stirnų terasose telkiama gamtos ir patogaus gyvenimo privalumus vertinanti darni bendruomenė. Kvartalo apšvietimas, uždarumas ir planuojamos įrengti stebėjimo kameros užtikrina bendruomenės saugumą. Plėtotojai nuo pat pradžių stengiasi, jog Stirnų terasų bendruomenę vienytų bendri tikslai, taisyklės ir įsipareigojimai. Taip bus užtikrinta darni kaimynystė ir sklandus kasdieninių klausimų sprendimas.

Kvartale taip pat suformuotos 2 bendruomeninės paskirties rekreacinės zonos, kuriose žiemą ir vasarą laisvalaikį galės leisti tiek maži, tiek dideli kvartalo gyventojai. Rekreacinės zonos – tai žaliosios zonos, darniai pratęsiančios natūralųjį landšaftą, o vienoje iš šių zonų įrengtas ir tvenkinys.

Kvartale plėtojamas vieningas mažaaukštės architektūros kanonas, užtikrinantis patogią buitį ir puikiai derantis su natūralia gamtine aplinka. Gamtos ir pastatų harmonija puoselėjama, naudojant aukščiausios kokybės, gamtai draugiškas medžiagas, renkantis rudus ir kitų žemės spalvų atspalvius bei apželdinant sklypus. Sklypai išdėstyti pietiniame šlaite skirtingo aukščio terasomis, atveriančiomis vaizdingą panoramą, saugančiomis gyventojų privatumą. Terasinis sklypų išdėstymas garantuoja, kad pastatai neužstos saulės ir vienas kito.

Patogus privažiavimas, vos 20 minučių iki Vilniaus centro, vaizdinga gamtos apsuptis, erdvumo ir privatumo įspūdį kuriantis terasinis sklypų išdėstymas, minimalistinė mažaaukštė architektūra, 1-2 km spinduliu išsidėstę parduotuvės, darželiai ir mokyklos – tai gyvenimo kokybė, kurią Jums siūlo Stirnų terasos.

 

Daugiau informacijos:

Sklypų pasirinkimas >>

Aplankykite projektą Facebook >>

Privalumai

 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

€ 3 840 / a

Avižienių Slėnis – Sklypai

Vilnius, Kalvių g.
 • Plotas:
  10 - 13 a
 • Kaina:
  32.000€ - 46.000€
€ 7 700 / a

Sklypai Kalnėnuose

Vilnius, Anglų g.
 • Plotas:
  5 - 31 a
 • Kaina:
  Nuo 46.000€
€ 1 955 / a

Sakalų Kalvos

Vilnius, Rūtenių g.
 • Plotas:
  4 - 25 a
 • Kaina:
  11.000€ - 49.000€