Eika Namai Pilaitėje N1

Vilnius, Pilaitė, Karaliaučiaus g.

Apie Projektą

Nuo 2007 metų plėtojama daugiabučių namų gyvenvietė „EIKA namai Pilaitėje“ persikelia į kitą Pilaitės prospekto pusę ir tęsia projektą Karaliaučiaus gatvėje, miško ir ežerų apsuptyje. Kurkite savo šiltus namus įkvepiančioje vietoje – per keliolika minučių pėsčiomis pasiekite Salotės paplūdimį arba Gėlužės ežero pakrantę, o miesto centrą patogiai pasiekite Pilaitės prospektu ir naujuoju Vilniaus aplinkkeliu.

Pirmieji trys daugiabučiai namai su vaikų žaidimo aikštele ir aktyvaus poilsio zona vidiniame kieme. Kvartale bus įrengta patogi trijų aukštų automobilių stovėjimo aikštelė, kurios dėka vidinis kvartalo kiemas bus be automobilių. Vidiniame kieme bus įrengtas skveras su laisvalaikio zonomis skirtingo amžiaus žmonėms.

Šiuolaikiškos statybos technologijos užtikrins aukščiausią pastatų kokybę – Karaliaučiaus kvartalo gyventojai džiaugsis šiltu būstu ir tuo pačiu mažomis šildymo sąnaudomis, kurias jau įvertino daugiau nei 1000 šeimų, įsikūrusių „EIKA namai Pilaitėje“ Mažvydo kvartale. Saugumą užtikrins viso kvartalo aptvėrimas.

Projekto „Eika namai Pilaitėje“ gyventojai galės džiaugtis skveru vidiniame kieme, kuriame numatytos aktyvaus poilsio, sporto, ir žaliosios zonos, taip pat vaikų žaidimo aikštelės ir suoliukai.

Namai Karaliaučiaus kvartale bus statomi iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio, kuris yra ilgaamžis ir itin patvarus. Ši EIKA plėtojamuose projektuose taikoma technologija užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją butuose.

„EIKA namai Pilaitėje“ – vieni šilčiausių ir mažiausiai energijos suvartojantys naujos statybos namai Vilniuje. Šaltuoju metų laiku galėsite mėgautis šiluma namuose ir turėsite mažesnius šildymo mokesčius.

Naujasis „EIKA namai Pilaitėje“ projekto kvartalas įsikurs itin patogioje vietoje – Karaliaučiaus gatvėje. Pėsčiomis lengvai pasiekiamos mokyklos ir darželiai, taip pat gydymo įstaigos ir parduotuvės. Susisiekimą su miesto centru užtikrina Pilaitės prospektas, naujasis Vilniaus aplinkkelis bei greta gyvenvietės esanti Gilužio stotelė, kurioje sustoja greitasis miesto autobusas.

 

Norite įsikurti ateityje? Rinkitės būstą statomame projekto etape!

 

Daugiau informacijos:

Antžeminio parkavimo kaina – 4300€

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Liftai
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 665 / m2

K-2

Vilnius, Jeruzalė, Kviečių g. 2
 • Plotas:
  32 - 115 m2
 • Kaina:
  49.000€ - 207.000€
Pastatytas
€ 1 292 / m2

Naujasis Antakalnis

Vilnius, Dvarčionys, Duburio g. 11
 • Plotas:
  43 - 71 m2
 • Kaina:
  59.000€ - 89.000€
Pastatytas
€ 3 106 / m2

Pilies Apartamentai

Vilnius, Šnipiškės, Olimpiečių g. 3
 • Plotas:
  40 - 122 m2
 • Kaina:
  Nuo 125.000€