Eika Namai Pilaitėje N3

Vilnius, Pilaitė, Karaliaučiaus g. 9C

Apie Projektą

Nuo 2007 metų plėtojama daugiabučių namų gyvenvietė EIKA namai Pilaitėje persikelia į kitą Pilaitės prospekto pusę ir tęsia projektą Karaliaučiaus gatvėje, miško ir ežerų apsuptyje. Kurkite savo šiltus namus įkvepiančioje vietoje – per keliolika minučių pėsčiomis pasiekite Salotės paplūdimį arba Gėlužės ežero pakrantę, o miesto centrą patogiai pasiekite Pilaitės prospektu ir naujuoju Vilniaus aplinkkeliu.

Pirmieji trys daugiabučiai namai su vaikų žaidimo aikštele ir aktyvaus poilsio zona vidiniame kieme. Kvartale bus įrengta patogi trijų aukštų automobilių stovėjimo aikštelė, kurios dėka vidinis kvartalo kiemas bus be automobilių. Vidiniame kieme bus įrengtas skveras su laisvalaikio zonomis skirtingo amžiaus žmonėms. Šiuolaikiškos statybos technologijos užtikrins aukščiausią pastatų kokybę – Karaliaučiaus kvartalo gyventojai džiaugsis šiltu būstu ir tuo pačiu mažomis šildymo sąnaudomis, kurias jau įvertino daugiau nei 1000 šeimų, įsikūrusių EIKA namai Pilaitėje Mažvydo kvartale. Saugumą užtikrins viso kvartalo aptvėrimas. Projekto Eika namai Pilaitėje gyventojai galės džiaugtis skveru vidiniame kieme, kuriame numatytos aktyvaus poilsio, sporto, ir žaliosios zonos, taip pat vaikų žaidimo aikštelės ir suoliukai. Namai Karaliaučiaus kvartale bus statomi iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio, kuris yra ilgaamžis ir itin patvarus. Ši EIKA plėtojamuose projektuose taikoma technologija užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją butuose. EIKA namai Pilaitėje – vieni šilčiausių ir mažiausiai energijos suvartojantys naujos statybos namai Vilniuje. Šaltuoju metų laiku galėsite mėgautis šiluma namuose ir turėsite mažesnius šildymo mokesčius. Naujasis EIKA namai Pilaitėje projekto kvartalas įsikurs itin patogioje vietoje – Karaliaučiaus gatvėje. Pėsčiomis lengvai pasiekiamos mokyklos ir darželiai, taip pat gydymo įstaigos ir parduotuvės. Susisiekimą su miesto centru užtikrina Pilaitės prospektas, naujasis Vilniaus aplinkkelis bei greta gyvenvietės esanti Gilužio stotelė, kurioje sustoja greitasis miesto autobusas.   Šiame name visi butai parduodami su pilna apdaila.

 

Norite įsikurti jau dabar? Rinkitės būstą jau pastatytame projekto etape!

 

Daugiau informacijos:

Antžeminio parkavimo kaina 4300€

Požeminio parkavimo kaina 6000€ – 9000€

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 285 / m2

Sofa House

Vilnius, Pilaitė, Pakarvių g. 6
 • Plotas:
  29 - 78 m2
 • Kaina:
  45.000€ - 89.000€
Pastatytas
€ 1 450 / m2

Rygos namai

Vilnius, Justiniškės, Rygos g. 46
 • Plotas:
  28 - 74 m2
 • Kaina:
  55.000€ - 95.000€
Pastatytas
€ 2 000 / m2

M26

Vilnius, Rasos, Manufaktūrų g. 26
 • Plotas:
  35 - 77 m2
 • Kaina:
  Nuo 75.000€

2 Įvertinimai

 • Egidijus
  2018-11-07 ; 12:22

  Pasirodė ekonomiški ir kokybiški butai, geri išplanavimai. Ilgametis vystytojas, todėl man nebuvo baimės, kad prapuls, netikėtai atėjus krizei.


 • Ernestas
  2019-07-23 ; 12:23

  Buvome apžiūrėti būsto. Tai į susitikimą aprodyt būsto brokeris vėlavo 30 min. Iš anksto jautėsi nusistatymas,kad neimsime būsto pas jį. Nors realiai svarstėm dėl vietos Karaliaučiaus slėnyje ar Eikoj.
  Kalbant apie būstą gal būtų ir nieko,bet įrengtame variante kaina neatitiko kokybės. Su daline apdaila būstai buvo brangesni, nei šalia esantis variantas. Didžiausia bėda tikriausiai ,tai greitu laiku ten nesibaigsiančios statybos ir namų statymas,kaip Perkūnkiemyje(nors girdėjom,kad nusprendė vieno namo nebestatyti).
  Taip pat buvome nusamdę brokerį,kad padėtų susirasti būstą. Tai atsiliepimas buvo toks,kad kol per 100 metrų yra geresnis projektas niekas neims būsto čia.