Voverės Namų Kvartalas

Vilnius, Pilaitė, Varnės g.

Apie Projektą

Voverės namų kvartalas –  tai naujos kartos, išskirtinės architektūros kotedžai Pilaitėje. Modernus kotedžų dizainas, architektūriniai ir inžineriniai sprendimai, privatus parkas, skirtas tik kvartalo gyventojams bei nuosavos terasos – visi šie privalumai išlaiko pusiausvyrą tarp miesto šurmulio ir gamtos teikiamos ramybės.

Kiekvieno vienaaukščio kotedžo gyventojai galės džiaugtis privačiomis terasomis, įrengtomis ant stogo. O prie dviaukščių kotedžų esančiose individualiose medinėse terasose galėsite pusryčiauti rytais ar rengti grilio vakarėlius draugams. Kiekvienas sklypas bus atskirtas žalia tujų gyvatvore, kuri suteiks jūsų namams privatumo ir jaukumo, o aptvertoje kvartalo teritorijoje su užkarda jausitės saugiai tiek dieną, tiek vakare. Kotedžai suprojektuoti pagal A+ energinės klasės reikalavimus, todėl dalis sunaudojamos energijos gaunama iš atsinaujinančių šaltinių. Mažus šildymo kaštus užtikrina ne tik geras namo sandarumas, kuris apsaugo nuo šalto oro, drėgmės, vasaros karščių bei išorinio triukšmo, bet ir dujinis šildymas.

Tik Voverės namų kvartalui skirtas vandens gręžinys sumažins išlaidas šaltam vandeniui. Kiekvienam kotedžui ant stogo parengta vieta 5kW saulės jėgainės montavimui. Visa tai garantuoja Jūsų namų ilgaamžiškumą ir mažas išlaidas.

 

Privalumai:

A+ energetinė klasė. Taupus namas efektyviai saugos gamtą bei leis sumažinti šildymo kaštus.

Skandinaviškas namų dizainas trauks kiekvieno akį, tačiau puikiai derės su aplinka.

Uždara kvartalo teritorija su aptverta vaikų žaidimų zona.

Kiekvienam kotedžui priklauso 3 arų sklypas bei individuali medžio lentomis dengta terasa ant vienaaukščio namo stogo ar šalia namo.

Išskirtinai kvartalo gyventojams sukurtas parkas su tvenkiniu, vaikų žaidimų zona, lauko treniruokliais bei takeliais ramiems pasivaikščiojimams.

Puikus susisiekimas visomis kryptimis. Iki centro vos 15 min (11km) kelio. Netoliese yra viešojo transporto stotelė bei dviračių takai.

Kiekvienam kotedžui priklauso dvi vardinės automobilio stovėjimo vietos ir viena vieta svečiams. Įrengtos stoginės dviračiams. Papildomai galima įsigyti stoginę automobiliui ar garažą.

Besirūpinantiems aplinkosauga ir ekologija įrengėme elektros stotelę, kurioje vienu metu galės krautis net keli automobiliai.

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Elektromobilių įkrovimo stotelės
 • Garažai
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 113 / m2

Vakarinė Alėja

Vilnius, Pilaitė, Piliavos g.
 • Plotas:
  78 - 82 m2
 • Kaina:
  79.000€ - 96.000€
Pastatytas
€ 965 / m2

Ievų Namai

Vilnius, Naujoji Vilnia, Ievų g. 3
 • Plotas:
  90 - 118 m2
 • Kaina:
  85.000€ - 118.000€
Pastatytas
Klauskite kainos

Gulbinų Namai

Vilnius, Gulbinai, Skalvos g. 37
 • Plotas:
  80 - 101 m2