Neries Slėnis

Vilnius, Želmenų g.

Apie Projektą

Nauji kotedžai Neries Slėnis – tai nauji mažaaukščiai kotedžai Balsiuose, kuriuose įrengti butai su individualiais įėjimais, terasomis ir privačiais kiemeliais. Pastarųjų dalyje numatytas tvenkinys su įspūdingu kraštovaizdžiu, kuris išsiskiria savo unikalia vieta šalia Žaliųjų ežerų ir  Europos parko. Kotedžų teritorija bus aptverta, siekiant užtikrinti gyventojų privatumą ir saugumą, todėl į “Neries slėnio” kotedžų teritoriją galės patekti tik gyventojai arba jų laukiami svečiai. Šie kotedžai suprojektuoti siekiant maksimaliai išvengti įprastu tapusio kotedžų statybų principo “langas į langą”. “Neries slėnio” kotedžai statomi išskirtinai tiems, kurie vertina maksimalią kokybę už optimalią kainą.

Naujakuriai pateks į jaukų, gamtos apsuptą kvartalą. Pėsčiomis bus pasiekiamas miškas, tvenkinys, Neris. Gamtos mylėtojai galės vaikštinėti mišku ar per 15 min nuvažiuoti su dviračiu prie Balsio ežero, taip pat greit pasiekiamas ir Europos parkas. Auginantiems mažuosius nereiks ieškoti žalio kampelio pasivaikščiojimui, kadangi gamta bus čia pat.

Neries slėnis patogiai pasiekiamas automobiliu ir viešuojų transportu. Iki autobusų stotelės tik 100 metrų, kurioje neteka ilgai laukti, nes dažnai kursuoja miesto transportas. Iki Europos parko tik 3 km, 4 min kelio. Iki Žaliųjų ežerų tik 3,8 km, 6 min kelio automobiliu. Iki artimiausios parduotuvės 260 metrų. Santariškių klinikas galima pasiekti per 11 min automobiliu. Iki Molėtų plento 6,6 km, 10 min kelio. Iki Balsių pagrindinės mokyklos 3 km, 5 min kelio automobiliu.

Gyventojų patogumui šalia namų bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Todėl nebus jokių rūpesčių pastatyti automobilį šalia namų, net, jei šeimoje bus ne vienas automobilis. Stovėjimo vietų pakaks ir jūsų laukiamiems svečiams.

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Grindinis šildymas
 • Rekuperacija
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 970 / m2

Lakštingalų Namai

Vilnius, Kairėnai, Saulėtoji g.
 • Plotas:
  100 - 110 m2
 • Kaina:
  89.000€ - 108.000€
Pastatytas
€ 1 050 / m2

Voverės Namų Kvartalas

Vilnius, Pilaitė, Varnės g.
 • Plotas:
  105 m2
 • Kaina:
  92.000€ - 119.000€
Pastatytas
€ 1 250 / m2

Bitėnų Oazė

Vilnius, Pilaitė, Bitėnų g. 3D
 • Plotas:
  125 - 142 m2
 • Kaina:
  156.000€ - 178.000€