Ievų Namai

Vilnius, Naujoji Vilnia, Ievų g. 3

Apie Projektą

Kokybė, estetika, unikalumas, privatumas, puikus susisiekimas – tai “Ievų namai”. Namai, kurie skirti Jums ir Jūsų šeimos patogumui!

Funkcionalūs dviejų aukštų 90 kv.m kotedžai

Kruopščiai įvertinę šiandieninės rinkos paklausą, suprojektavome funkcionalius 90 kv.m dviejų aukštų kotedžus. 90 kv.m tai optimalus plotas užtikrinantis komfortišką gyvenimą šeimai. Tokiame plote galima išplanuoti 2 erdvius 16 ir 15 kv.m miegamuosius antrajame aukšte, arba tris mažesnius, atitinkamai 11 kv.m miegamasis ir du vaikų kambarius po 10 kv.m, taip pat erdvų san.mazgą bei laiptinę. Pirmajame aukšte toks plotas leidžia išplanuoti erdvią, “nesuspaustą” svetainę, su virtuve, san.mazgu, bei tamsiuoju kambariu.

Butai su privačiais kiemeliais ir terasomis

Kiekvienam kotedžui priklauso erdvus nuo 100 kv.m vidinis kiemelis su įrengta medine terasa ir sutvarkytu gerbūviu. Mūsų išskirtinumas yra tai, jog projektuodami naują kotedžų kvartalą stengėmės užtikrinti didžiausią privatumą kiekvienam gyventojui. Dėl to kvartalas suprojektuotas ovalo forma, kiemeliai projektuoti taip, jog nebūtų vienas prieš kitą, o svetainės langų kryptis nebūtų į kaimyno privatų kiemelį, priešais esančių kotedžų langų orientacija taip pat yra pakreipta nuo tiesioginio vaizdo į kaimyninė kotedžą.

Kiekvienam kotedžui priklauso dvi parkavimo vietos

Kiekvienam kotedžui priklauso dvi parkavimo vietos. Parkavimo vieta grįsta trinkelėmis, o nuo kaimyninio kotedžo atskirta žaliąja zona. Saugumui užtikrinti įrengtos stebėjimo kameros, bei aptvertas kvartalas.

Aptverta ir vaizdo stebėjimo kameromis saugoma teritorija

Suprantame, koks yra svarbus saugumo ir privatumo jausmas, dėl to Ievų Namų gyventojų privatumui ir saugumui skiriame ypatingą dėmesį. Tai užtikrina vaizdo stebėjimo kameromis stebima ir uždara kvartalo teritorija. Visame kvartale ir gatvėje iki kvartalo yra įrengtas apšvietimas.

Šiuolaikiškai ir moderniai sutvarkytas gerbūvis. Vidinis kvartalo įvažiavimas bus grįstas trinkelėmis, o privažiavimas iki pat kvartalo bus naujai išasfaltuotas, įrengtos medinės terasos, pasėta veja, apželdinta teritorija, įrengta lietaus surinkimo sistema, įrengiame ir atskirą, modernią vaikų žaidimo aikštelę.

Autonominis dujinis šildymas

Kotedžuose įrengtas grindinis autonominis dujinis šildymas užtikrina minimalias sąnaudas žiemos metu. Šalčiausiu metu dujinis šildymas Jums kainuos apie 40 eur per mėnesį.

Patogus susisiekimas

Išplėtota infrastruktūra garantuoja patogų susisiekimą. Miesto centrą pasieksite vos per 13 minučių net ir piko metu. Tai užtikrina patogi keturių eismo juostų S.Batoro gatvė, kurioje nesusiformuoja eismo spūstys net ir piko metu. Viešojo transporto stotelė yra vos 250 metrų nuo kotedžų kvartalo.

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >> 

Privalumai

 • Aukštos lubos (2,7m<)
 • Grindinis šildymas
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 220 / m2

Neries Slėnis

Vilnius, Želmenų g.
 • Plotas:
  94,1 m2
 • Kaina:
  94.000€ - 125.000€
Pastatytas
€ 990 / m2

Akmenvilis

Vilnius, Šaltalankių g. 15
 • Plotas:
  178 m2
 • Kaina:
  177.000€
Pastatytas
€ 1 116 / m2

Karaliaučiaus Slėnis

Vilnius, Pilaitė, Karaliaučiaus g.
 • Plotas:
  97 - 118 m2
 • Kaina:
  107.000€ - 138.000€