Sept

Vilnius, Naujamiestis, Panerių g. 39

Apie Projektą

SEPT yra įkvepianti ir unikali biuro vieta, įsikūrusi alternatyviame Naujamiesčio kvartale. Mūsų durys visada yra atviros laisvai samdomiems darbuotojams, kūrėjams, pradedantiesiems verslininkams, brandžioms įmonėms ir novatoriams.

Už priimtiną kainą siūlome darbo vietą, šviesolaidinį internetą, nemokamus gėrimus, valymo ir kitas paslaugas (jokių paslėptų mokesčių!). Priimdami drąsius ir novatoriškus sprendimus, šį vertingą sovietinės architektūros reliktą pavertėme dinamiška coworking ir mažų biurų erdve.

 

Galimybė nuomotis:

• Privatų biurą: gerai apšviestas, minimalistiniais elementais dekoruotas privatus kambarys, idealiai tinkantis mažoms ar naujoms įmonėms, kurioms reikalingas privatumas, bet norinčioms mėgautis bendros darbo erdvės privalumais.

• Darbo vietą: puikiai tinka profesionalams, konsultantams ir laisvai samdomiems darbuotojams, ieškantiems vietos, kurią galėtų vadinti namais. Jaukus ir stilingas biurų centras su pramoniniais elementais, skatina įkvėpimą, pozityvumą ir produktyvumą.

 

Daugiau informacijos:

Darbo vietos >>

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 280 / mėn.

Workland Didžioji

Vilnius, Senamiestis, Didžioji g. 18
 • Plotas:
  2.000 m2
 • Kaina:
  220-300 €/mėn.
Pastatytas
€ 300 / mėn.

UMA GO9

Vilnius, Senamiestis, Gedimino pr. 9
 • Plotas:
  6 - 40 m2
 • Kaina:
  196-500 €/mėn.
Pastatytas
€ 300 / mėn.

Workland Gedimino

Vilnius, Senamiestis, Gedimino pr. 20