Namų Pynės

Vilnius, Žirmūnai, Tuskulėnų g. 33

Apie Projektą

Projektas NAMŲ PYNĖS statomas itin patogioje Vilniaus vietoje, kurioje susipynę objektai, svarbūs kiekvienam šeimos nariui. Vos per 5 minutes pėsčiomis pasieksite Vilniaus Tuskulėnų gimnaziją, o per 10 minučių – vaikų darželį. Taupydami laiką patogiai apsipirksite šalia esančiame prekybos centre MAXIMA, pėsčiomis nueisite į netoliese šurmuliuojantį Kalvarijų turgų, siūlantį gausų šviežių vaisių ir daržovių pasirinkimą Jūsų šeimos stalui.

Išėję į projekto NAMŲ PYNĖS kiemą, pateksite į žaliuojančią erdvę, kurioje norėsis prisėsti ir pasimėgauti ramybe ar pasimankštinti ant lauko treniruoklių.

Gyvenvietėje numatyta nedidelė antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė, tuo tarpu likusios vietos bus įrengtos požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje. Galėsite džiaugtis žaliuojančiu kiemu be automobilių ir saugia aplinka Jūsų vaikų laisvalaikiui.

NAMŲ PYNIŲ namai formuos jaukius vidinius kiemelius, gyventojams suteiksiančius privatumo. Gyvenvietės teritoriją planuojama aptverti ir apšviesti, todėl galėsite būti tikri, kad čia lankosi tik Jūsų kaimynai, o namai bus saugūs. Įvažiavimai į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę bus apsaugoti užkardu.

Projekte NAMŲ PYNĖS rasite Jūsų šeimos poreikius atitinkantį būstą – galite rinktis butus jau pastatytuose I-jo projekto etapo namuose – 9 aukštų AGUONOJE ir SAULĖGRĄŽOJE, arba II-ame etape, dabar statomuose – 7 aukštų name AJERAS ir 9 aukštų name LINAS, po kuriais bus įrengta požeminio stovėjimo aikštelė. Visuose namuose suplanuoti patogaus išplanavimo 1-4 kambarių butai su balkonais ar erdviomis terasomis. Po namais bus įrengiami ir nedideli sandėliukai, kuriuose saugiai žiemoti galės Jūsų dviratis.

NAMŲ PYNIŲ namai statomi iš naujos kartos surenkamo gelžbetonio sieninių plokščių, kurios ne tik užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją, bet ir yra atsparios mechaniniams pažeidimams. Šilumą namuose užtikrins A klasę atitinkantys sandarūs plastikiniai langai, o gaivus oras pateks per A klasės reikalavimus atitinkančią vėdinimo sistemą.

 

Norite įsikurti jau dabar? Rinkitės būstą pastatytame projekto etape!

 

Daugiau informacijos

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
Klauskite kainos

Sviliškių g. 15C

Vilnius, Pašilaičiai, Sviliškių g. 15C
 • Plotas:
  32 - 53 m2
Pastatytas
€ 1 266 / m2

Smilgos

Vilnius, Pašilaičiai, Perkūnkiemio g. 49
 • Plotas:
  32 - 61 m2
 • Kaina:
  40.000€ - 80.000€
Pastatytas, Statomas
€ 1 820 / m2

Ozo Kvartetas

Vilnius, Baltupiai, J. Balčikonio g.
 • Plotas:
  22 - 47 m2
 • Kaina:
  38.000€ - 100.000€