Šarlotės Namai

Klaipėda, Šarlotės g. 12

Apie Projektą

Pristatome išskirtinį, itin aukštos kokybės naujos statybos butų projektą šiaurinėje Klaipėdos miesto dalyje šalia Girulių miško ir prestižinio Dragūnų kvartalo. Šarlotės namai – tai keturi vienos laiptinės septynaukščiai, 15 ir 21 buto namai su liftais ir privačiu vidiniu kiemu Klaipėdoje. Projektas išsiskiria statybų kokybe ir suteikiamomis garantijomis, komfortine B pastatų garso klase, tik 2-3 butais aukštuose, teisiškai įformintomis bendrų patalpų ir butų naudojimosi tvarkos taisyklėmis bei saugumą užtikrinančiomis vaizdo kameromis. Šiuo metu naujos statybos butus galite įsigyti dviejuose namuose: Šarlotės g. 14 ir Šarlotės g. 12. Kiekvienam butui priskirti 4-8 kv. m sandėliukas ir parkavimo vieta prie namo.

Į savo naująjį butą pakilsite liftu, o Jūsų aukšte gyvens tik vienas ar du kaimynai. Jūsų patogumui, prie kiekvieno buto priskirtas 4-8 kv. m sandėliukas namo rūsyje. Įvažiavimą į „Šarlotės namų“ teritoriją riboja šlagbaumas, tad galėsite mėgautis privačiu vidiniu kiemu. Jums nereikės rūpintis, kur parkuoti automobilį, nes turėsite pažymėtą parkavimo vietą prie namo. Nepatogumų nesudarys ir bendrų patalpų bei namų aplinkos tvarka – Jūs ir Jūsų kaimynai, įsigydami butą, pasirašysite teisiškai įformintas bendrų patalpų ir butų naudojimosi tvarkos taisykles.
Siekiant užtikrinti išskirtinį Jūsų saugumą, vidinis kiemas, įėjimai į namus, pirmi pastatų aukštai, liftai ir sandėliukai stebimi vaizdo kameromis, įrengti domofonai su praėjimo kontrole (video funkcija). Teritorijos šiaurinė ir vakarinė pusės, kurios ribojasi su Girulių mišku, aptvertos dekoratyvine tvora.

„Šarlotės namų“ fasadams ir lodžijų vidinei apdailai panaudotos tik labai kokybiškos austriškos FUNDERMAX plokštės, kurios užtikrina Jūsų naujųjų namų apdailos ilgaamžiškumą, spalvos patvarumą ir nereikalaus renovacijų. Komfortinė B pastatų garso klasė leis Jums džiaugtis tyla ir ramybe. Aukštos kokybės medžiagos, naujausi techniniai sprendimai ir akredituotų statybos vadovų priežiūra garantuoja ekonomišką būsto eksploataciją.

„Šarlotės namų“ vystytojas, UAB „Pamario troba“, stato ir parduoda daugiabučius gyvenamuosius namus jau penkiolika metų, suteikia visas Lietuvos Respublikos statybos reglamente numatytas garantijas ir yra Lietuvos statybininkų asociacijos narys, tad galite būti ramūs, kad vystytojas, UAB „Pamario troba“, įgyvendins savo įsipareigojimus.

 

Daugiau informacijos

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Liftai
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 200 / m2

Saulės Butai

Klaipėda, Ragainės g. 2
 • Plotas:
  31 - 100 m2
 • Kaina:
  Nuo 37.000€
Pastatytas
€ 1 090 / m2

Big Būstas

Klaipėda, Taikos pr. 141
 • Plotas:
  65 - 97 m2
Pastatytas
€ 1 235 / m2

Paryžiaus Būstas

Klaipėda, Paryžiaus Komunos g. 24A
 • Plotas:
  46 - 69 m2
 • Kaina:
  78.000€ - 85.000€