Cuprum Apartamentai

Palanga, S. Daukanto g. 15

Apie Projektą

CUPRUM Apartamentai – tai išskirtinis projektas prestižinėje Palangos dalyje, S. Daukanto g. 15. Projektas vystomas centrinėje Palangos miesto dalyje, kurioje Jus džiugins tiek ilgamečių pušų apsuptis, tiek išvystyta infrastruktūra bei nedidelis atstumas iki svarbiausių objektų – 600 m iki jūros, 500 m iki botanikos parko, 200 m iki J. Basanavičiaus g. Projektą sudaro trys korpusai, kuriuose yra 40 butų ir poilsio patalpų. Prie pastato įrengiama erdvi automobilių stovėjimo aikštelė ir uždara dviračių saugykla bei atviros dviračių stovėjimo vietos.

Prie naujojo pastato architektūros ir jos detalių prisidėjo vieni garsiausių Lietuvos architektų. Prof. Vytautas Dičius ir prof. Leonidas Ziberkas yra pagrindinio architektūros projekto autoriai, jų dėka pastatas įgavo unikalias linijas ir tūrius. Pastato rekonstrukcijos projekte Gintauto Natkevičiaus bei jo komandos dėka suderinta istorija ir modernumas bei darna su aplinka ir išskirtinumas. Pastato varinis fasadas vizualiai atkartos saulėlydžio nuspalvintas smėlio kopas. Tokių ilgaamžių ir natūralių medžiagų parinkimas atspindi šiuolaikinį atsakingą požiūrį į prabangą.

 

Ypatumai:

Pastato siluetas darniai įsilieja į aplinką savo nemonotoniškomis formomis, o fasadų apdailai parinktas varis simbolizuoja natūralumą bei šiuolaikinį požiūrį į prabangą.

Visi apartamentai turi savo individualų balkoną arba terasą su medinėmis grindimis.

Pastatas dviejų aukštų su mansarda.

Geoterminis šildymas ir vėsinimas su individualiu reguliavimu bei galimybe valdyti nuotoliniu būdu – žiemos metu mėgausitės šiltais namais ir minimaliais šildymo kaštais; karštos vasaros metu – galimybe vėsinti namus.

Greta namo įrengta 40 vietų aikštelė, grįsta bazalto trinkelėmis.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Geoterminis šildymas
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 2 850 / m2

Kopų Perlai

Palanga, Ajerų g. 30
 • Plotas:
  33 - 78 m2
 • Kaina:
  Nuo 83.000€
Pastatytas
€ 1 022 / m2

Faustos Kvartalas

Palanga, Medvalakio g. 12
 • Plotas:
  38 - 80 m2
 • Kaina:
  38.000€ - 77.000€
Pastatytas
€ 1 600 / m2

Kopų Namai

Palanga, Ošupio takas 9
 • Plotas:
  38 - 79 m2
 • Kaina:
  60.000€ - 130.000€