Baltijos Terasos

Klaipėda, Baltijos pr. 111

Apie Projektą

Baltijos Terasos tai Klaipėdos miesto centre kylantis šiuolaikiškos architektūros naujų daugiabučių namų kvartalas su visais naujakuriams reikalingais privalumais. Kurdami šį kvartalą – Jūsų svajones paversime realybe! Statydami šiltus namus išskiriame jaukų kiemą, draugiškus kaimynus ir saugumą. Čia galite džiaugtis ramiu gyvenimu, bet kartu nepasigesti ir miesto patogumų, tai galimybė puoselėti sveiką ir harmoningą gyvenimą.

Baltijos Terasų namai mūriniai – todėl tvirti ir ilgaamžiai. Tinkamai pastatyti mūriniai namai pasižymi puikia garso ir šilumos izoliacija. Aukšta garso izoliacija ir A energetinė klasė – tai puikus garantas, jog šiuose namuose gyvensite šiltai, ramiai ir patirsite gyvenimo malonumą.

Projekto gyventojai džiaugsis dideliu natūralios šviesos srautu. Dideli langai praleidžia daugiau šviesos, o tai ypatingai svarbu norint praplėsti Jūsų namų erdvę, namai tampa daug jaukesni, kai į juos patenka didelis šviesos srautas. Erdvūs balkonai – terasos, dar vienas BALTIJOS TERASŲ butų privalumas. Butų balkonai bus įstiklinti, taip būsite apsaugoti nuo Klaipėdoje vyraujančių uostamiesčio vėjų ir tai leis Jums nevaržomai mėgautis vaizdais, žaliomis erdvėmis, ar jaukiu vidiniu kiemu.

Gyventojų saugumui ir privatumui skirtas ypatingas dėmesys, kvartale bus įrengtas uždaras vidinis kiemas į kurį patekti galės tik kvartalo gyventojai ir jų svečiai. Kiekvienas Baltijos Terasų gyventojas galės įsigyti parkavimo vietą, kuri priklausys tik jam. Taip pat kvartalo gyventojai turės galimybę įsigyti patogias požemines automobilių stovėjimo aikšteles.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Grindinis šildymas
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
€ 1 620 / m2

9 Bijūnai

Klaipėda, Bijūnų g. 9
 • Plotas:
  31 - 75 m2
 • Kaina:
  44.000€ - 117.000€