Justiniškių 18

Vilnius, Justiniškės, Justiniškių g. 18

Apie Projektą

Nauji butai Justiniškių 18 – 5 aukštų įdomios architektūros namas šalia Lūžių parko, pačiame Justiniškių mikrorajono centre, įkomponuotas tokioje strategiškai patogioje vietoje, kad geriausiai jam apibūdinti tinka senas romėniškas posakis: visi keliai veda čia. Įsigiję butą šiame projekte, į savo naujus namus galėsite patogiai parvykti iš bet kurio Vilniaus mikrorajono, ir iš čia lengvai nuvykti į bet kurią Vilniaus vietą. Šalia namo yra visuomeninio transporto stotelė „Lūžiai“ bei prekybos centras „Maxima“. Netoli įsikūrusi Taikos progimnazija, Vilniaus Šv. Jono Pauliaus II progimnazija, darželis – mokykla „Berželis“, Vilniaus Vyturio pradinė mokykla, lopšelis-darželis „Žilvinėlis“.

Tik kelios minutės pėsčiomis iki Spaudos rūmų, tik kelios minutės automobiliu iki prekybos centro „Mada“, Justiniškių turgelio ir parduotuvės „Norfa“. Tik kelios minutės iki Vakarinio aplinkkelio, kuriuo patogiai išvažiuosite į Panevėžio ar Kauno puses.

Name įrengtos dvi laiptinės ir du liftai, kuriais patogiai iš pirmame aukšte esančios automobilių stovėjimo aikštelės pakilsite iki savo buto. Suprojektavome 69 racionalaus išplanavimo butus, turinčius erdvius balkonus. Pirmo aukšto butai turi jaukias, savo dydžiu individualiems kiemeliams prilygstančias terasas, kuriose galėsite įkurti sporto bei laisvalaikio zonas ar auginti gėles. Gyventojų patogumui pirmame aukšte esančioje stovėjimo aikštelėje įrengėme sandėliukus.

 

Kodėl verta įsigyti?

Patogus ir greitas išvažiavimas į Vakarinį aplinkkelį, tik kelios minutės pėsčiomis iki prekybos centrų, tik kelios minutės automobiliu iki Justiniškių turgelio, sporto klubo bei prekybos centro „Mada“. Puikus susisiekimas su kitais miesto mikrorajonais, nes šalia namo yra visuomeninio transporto stotelė. Visi keliai veda čia, o iš čia patogu nueiti ar nuvažiuoti ten, kur jums reikia.

Aptverta teritorija leis gyventojams jaustis saugiai bei mėgautis privatumu. Pirmame namo aukšte įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje įsigiję stovėjimo vietą išvengsite rūpesčio, kur sugrįžus po darbo ar vėlų vakarą pasistatyti automobilį.

Čia yra viskas, ko reikia jūsų patogiam gyvenimui, nes netoli namų įsikūrę darželiai bei mokyklos, prekybos centrai, parduotuvės, kavinės ir sporto klubai. Justiniškių 18 projektas pritaikytas šeimoms su vaikais, nes šalia namų yra Lūžių parkas, kuriame galėsite pasivaikščioti ar pavedžioti savo augintinį.

Namo sienos pastatytos iš aukštos kokybės ekologiškų keramikinių blokelių, kurių dėka namas kvėpuoja, yra šiltas ir pasižymi geromis akustinėmis savybėmis.

Namas statomas iš itin kokybiškų medžiagų, todėl pasižymės itin geromis šiluminėmis savybėmis bei nedidelėmis eksploatacijos sąnaudomis. Namuose bus sumontuoti A klasę atitinkantys itin sandarūs langai, kurie leis jums taupyti šilumą ir savo namuose mėgautis tyla bei ramybe.

Justiniškių mikrorajonas yra puiki vieta ne tik gyvenimui, bet ir investicijai, nes čia yra viskas, ko reikia tiek garbingo amžiaus žmonėms, tiek jaunimui.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Mūrinės vidinės pertvaros
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 548 / m2

Namai Prie Liepų

Vilnius, Šnipiškės, Kalvarijų g. 186A
 • Plotas:
  28 - 67 m2
 • Kaina:
  48.000€ - 102.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 540 / m2

Domino Namai

Vilnius, Jeruzalė, Mokyklos g. 86
 • Plotas:
  57 - 80 m2
 • Kaina:
  88.000€ - 134.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 018 / m2

Žvėryno Namai

Vilnius, Žvėrynas, Pieninės g. 6
 • Plotas:
  27 - 87 m2
 • Kaina:
  56.000€ - 180.000€