Verkių Slėnis

Vilnius, Verkiai, Verkių g. 68

Apie Projektą

Verkių gatvėje, ties ramiu Neries vingiu, įsikūrusi devynių namų bendruomenė Verkių Slėnis yra tylioje ir žaluma apsuptoje Verkių regioninio parko teritorijoje.

Uždaroje „Verkių slėnis“ teritorijoje pastatyti vieno, dviejų ir trijų aukštų namai su mansardomis. Namų išdėstymas suprojektuotas taip, kad namai vieni kitiems neužstotų saulės ir butuose būtų galima kuo ilgiau mėgautis saulės spinduliais. Visuose butuose yra balkonai. Ypač patrauklūs pirmieji aukštai: iš svetainės galima išeiti į lauko pievelę. Tvora juosiamą teritoriją visą parą stebi sargas.

Verkių slėnis gyvenvietėje ramybės netrikdys automobilių triukšmas – visos automobilių stovėjimo aikštelės yra požeminės, vidinėje gyvenvietės teritorijoje automobiliai nėra statomi. Vidiniuose namų kiemeliuose įrengtos poilsio zonos, vaikų žaidimo aikštelė, žydi gėlynai. Specialiai gyvenvietei sukurto teritorijos apželdinimo projekto dėka ne tik išsaugojome senuosius teritorijoje esančius medžius, bet ir pasirūpinome, kad Jūsų akis džiugintų naujų medelių žaluma. Gyvenvietę supantis Verkių regioninis parkas – puiki vieta pasivaikščiojimams gryname ore, o dviračių takas „Eurovelo – 11“ skirtas mėgstantiems dviračių sportą.

Ažūrine tvora juosiamą uždarą (net 1,6 ha) teritoriją visą parą saugo apsaugos darbuotojas, o požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje įrengta vaizdo stebėjimo sistema.

„Verkių slėnio“ namų išorinei apdailai naudotos tik laiko patikrintos kokybiškos medžiagos. Ypatingas dėmesys skirtas garso ir šilumos izoliacijai.

Jūsų privatumą užtikrins nedidelis namų aukštis – pastatyti dviejų ir trijų aukštų namai su mansardomis. Įėjimo į teritoriją ir laiptinių lauko durys – su kodinėmis spynomis ir telefonspyne.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Mediniai langai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 841 / m2

Urban 8

Vilnius, Senamiestis, Naugarduko g. 8
 • Plotas:
  34 - 68 m2
 • Kaina:
  76.000€ - 204.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 515 / m2

Eglių Namai

Vilnius, Naujamiestis, Eglių g. 36
 • Plotas:
  42 - 68 m2
 • Kaina:
  61.000€ - 97.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 540 / m2

Domino Namai

Vilnius, Jeruzalė, Mokyklos g. 86
 • Plotas:
  57 - 80 m2
 • Kaina:
  88.000€ - 134.000€