Pervalkos 2

Neringa, Pervalkos g. 2

Apie Projektą

Pervalkos 2 tai keturių vilų kompleksas ant marių kranto, vienoje gražiausių Lietuvos vietų – Kuršių nerijoje. Naujieji pastatai puikiai įsilieja į išraiškingą Neringos architektūrą ir tuo pačiu užtikrina maksimalų gyvenimo ir atostogų komfortą. Kompleksą sudaro du namai su pirtimis ir šeši apartamentai įrengti šalia esančiose vilose. Erdvūs bei šviesūs, jie visi yra aprūpinti modernia buitine technika ir išmania šildymo sistema su galimybe valdyti šildymą mobiliuoju telefonu, o išėjus į lauką pasitinka autentiška Kuršių nerijos gamta.

Kiekvienas namas bei apartamentai turi nuosavą žemės sklypą bei terasą, vietą automobiliams.

Vakarais terasoje vienas malonumas kepti maistą ir džiaugtis kieme žaidžiančiais vaikais bei augintiniais.

Vieta, kurioje stovi pastatų kompleksas, yra tikras išsigelbėjimas ištroškusiems ramybės, o šalimais esantis dviračių takas užtikrina lengvą susisiekimą. Vos 2,7km iki paplūdimio ir 18 minučių kelio iki Nidos centro – ir jūs veiksmo sūkury!

Kuršių nerija yra populiarus prestižinis regionas, patenkinantis tiek vertinančius ramybę tiek ieškančius aktyvaus poilsio –  Pervalkos 2 suteikia galimybę pilnai mėgautis šiuo pasakišku Lietuvos kampeliu.

 

Daugiau informacijos:

Namų pasirinkimas >>

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 4 740 / m2

Preilos Perlas

Neringa, Preilos g. 85
  • Plotas:
    37 - 80 m2
  • Kaina:
    125.000€ - 450.000€