Tauralaukio Namai

Klaipėda, Pajūrio g. 3

Apie Projektą

Tauralaukio namai – vieta kur rūpesčiai lieka už vartų. Ramybę ir privatumą pajusite vos įžengę per TAURALAUKIO NAMŲ vartus, kurie uostamiesčio gatvių triukšmą paliks toli kitapus išmaniai suprojektuotos tvoros, juosiančios visą gyvenvietę. Šiapus – prieš jūsų akis atsivers didelis uždaras kiemas.

Žalios vejos, dekoratyvinai medžiai ir gėlynai čia puikiai derės ne tik su laisvalaikio zonomis bei vaikų žaidimų aikštelėmis, bet ir erdviomis stoginėmis, po kuriomis visada rasite vietos savo ar svečių automobiliams. Ir tai – tik pradžia. Nes malonus estetikos ir praktiškumo pusiausvyros pojūtis, kurį pajusite TAURALAUKIO NAMŲ kieme, nepaliks jūsų ir išsirinktajame kotedže.

Įsikurkite jau pastatytuose 3 arba 4 kambarių kotedžuose Klaipėdoje, žalumos apsuptame prestižiniame Tauralaukio rajone.

Visi kotedžai 2 aukštų, namų erdvė racionaliai ir patogiai išplanuota aktyviam šeimos gyvenimui.

Investicija į savų namų jaukumą vilioja patrauklia kaina, vos nuo 99 900 iki 154 000 EUR.

Kruopščiai prižiūrime kotedžų statybos procesą, naudojame tik kokybiškas medžiagas, diegiame modernius inžinerinius sprendimus. Tauralaukio namai vieta kur kuriame aukščiausią gyvenimo kokybę. Šeimos narių poreikiai labai skirtingi ir įvairūs, tačiau visus juos vienija savi ir patys mylimiausi NAMAI.

Kada paskutinį kartą be graužaties leidote sau pailsėti? Laikas patogiai įsitaisyti šezlonge ir atsiversti seniai žadėtą perskaityti knygą, bėgioti basomis po šviežutėlę minkštą žolę ir pasimėgauti šilta saule privačioje terasoje. Tie, kas myli saulę, kambariuose ir terasose gali ja džiaugtis ištisą dieną.

Sveiki atvykę į laimingus ir saulės kupinus namus!

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

  • Mūrinės vidinės pertvaros
  • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika