Balti Balti Namai

Vilnius, Bajorai, Vilties g. 11

Apie Projektą

Balti Balti Namai tai nauji A+ klasės sublokuoti namai bajoruose.

„Minimalistinio ir šiuolaikinio gyvenamojo namo vertybės – aiškiai suformuotos, šviesios, patogios erdvės ir atidumas detalėms. Dėl to, lygiai kaip gera idėja ir projektavimas, svarbi yra namo įgyvendinimo kokybė. Tai pasiekti galime daug dėmesio skirdami bendradarbiavimui su statybos rangovu.“

Projekto autorius Marius Bliujus, architektas, Kubinio metro vadovas

Kubinio metro architektų siekis yra gerinti gyvenamąją aplinką Lietuvoje, todėl jie nuolat užsiima edukacine veikla – ruošia straipsnius praktinėmis ir estetinėmis architektūros temomis, kuriais dalinasi ne tik savo svetainėje ir socialinėje erdvėje, bet ir bendradarbiauja su didžiaisiais šalies dienraščiais, taip pat – rengia seminarus. Siekdami, kad gera architektūra būtų lengvai prieinama, architektai užsiima visuomenine veikla, kuri leidžia geros architektūros projektus įsigyti nemokamai ar už simbolinį mokestį. Kubinio metro architektai specializuojasi gyvenamosios architektūros srityje. Per pastaruosius tris metus architektų, konstruktorių ir interjero dizainerių komanda suprojektavo per 200 gyvenamųjų namų, tarp kurių ir „Balti Balti“.

 

Daugiau informacijos:

Namų pasirinkimas >>

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Rekuperacija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 3 250 / m2

Valakampių Miško Pasaka

Vilnius, Valakampiai, Pasakų g. 21
 • Plotas:
  80 m2
 • Kaina:
  260.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 420 / m2

Cherry Garden

Vilnius, Kalnėnai, Juodupio g. 31
 • Plotas:
  58 m2
 • Kaina:
  79.000€ - 91.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 520 / m2

Town House

Vilnius, Buivydiškės, Helsinkio g. 22
 • Plotas:
  56 m2
 • Kaina:
  77.000€ - 93.000€

1 Įvertinimas

 • Tadas
  2018-09-17 ; 20:57

  Manau, kad ganėtinai prastas kainos ir kokybės santykis.

  Minusai: nėra ir nežadama įrengti asfaltuoto privažiavimo. Lietaus nuotekų latakai paprasčiausiai nuvesti į kiemelį be jokio surinkimo ir nuvedimo į lietaus kanalizaciją. Labai skurdi dalinė apdaila. Antrame aukšte įrengtos pertvaros, tačiau jos išplanuotos labai neracionaliai, miegamieji tampa labai maži, vonios lango viduryje sumontuota metalinė kolona. Kolonos paskirtis kaip ir aiški, tačiau taip didžiuojantis dizainu ir architektais toks fail’as neatleistinas. Taip pat baisoka kaimynystė – šalia tvartas, ūkinis pastatas ir kt.

  Patiko: puikūs vaizdai pro paskutinio kotedžo langą, vizualiai atrodo labai gražiai, nemažai žemės, pastogės automobiliui ir sandėliukai daiktams – retai sutinkamas privalumas dabartiniuose kotedžuose.