Centro Rezidencija

Vilnius, Šnipiškės, Olimpiečių g.

Apie Projektą

Nauji butai Centro Rezidencija atveria duris! Kviečiame kurti savo namus prestižinėje Vilniaus miesto vietoje, apsuptoje puikaus gamtovaizdžio, greta barokinio Vilniaus senamiesčio. Gyvendami vos kelios minutės nuo Gedimino pilies, čia mėgausitės privatumu, tyla ir ramybe.

Parkai, skverai, sodai, kultūrinės bei pramogų erdvės – pasiekiami ranka. Sutvarkytos Neries krantinės – puiki vieta Jūsų aktyviam poilsiui ar ramiems pasivaikščiojimams. O žavingomis Vilniaus panoramomis grožėtis galėsite nuo miesto centrą supančių kalvų.

Pirkdami būstą CENTRO REZIDENCIJOJE, Jūs perkate ir dalį miesto istorijos, kur praeities palikimą harmoningai papildo modernūs dabarties pasiekimai, sukurdami ypatingą Jūsų namų aurą.

CENTRO REZIDENCIJOS projektą sudaro du gyvenamieji 4-5 ir 7 aukštų namai, kurių centre bus suformuotas uždaras vidinis kiemas su saugiomis vaikų žaidimo aikštelėmis, poilsio zonomis bei landšafto specialistų sutvarkytu kraštovaizdžiu. Po namais įrengsime požemines automobilių stovėjimo aikšteles, kurias patogiai pasieksite liftu tiesiai iš savo laiptinės.

Pirmų aukštų butų gyventojai jaukius vakarus galės leisti privačiuose iki 40 kv.m. dydžio kiemeliuose, kiti – erdviuose iki 16 kv.m. balkonuose. O draugiškiems kaimynų pašnekesiams – ant vieno iš namų stogo įrengsime terasą su vaizdu į Gedimino pilį.

Siūlome rinktis įvairaus tipo gyvenamosios paskirties butus – nuo 27 iki 80 kv.m., kurių kainos nuo 1987 EUR/m2. Viso pasiūlysime 115 butų.

CENTRO REZIDENCIJOS gyventojams siūlome butus su daline apdaila, tačiau turime sprendimą ir tiems, kurie nori kuo greičiau įsikurti svajonių būste. Taupykite savo laiką, pinigus ir energiją! Pasitvirtinus projektą, mes atliksime darbus ir Jūs įsikelsite į įrengtą butą, žinodami, jog apdaila buvo atlikta profesionaliai ir kokybiškai.

 

Rinkitės būstą antrajame projekto etape!

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Bendra stogo terasa
 • Grindinis šildymas
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 3 068 / m2

Turniškių Dominija

Vilnius, Turniškės, Turniškių g. 34A
 • Plotas:
  43 - 151 m2
 • Kaina:
  109.000€ - 550.000€
Pastatytas
€ 1 366 / m2

Laisvės 78B

Vilnius, Justiniškės, Laisvės pr. 78B
 • Plotas:
  29 - 79 m2
 • Kaina:
  44.000€ - 95.000€
Statomas
€ 2 400 / m2

Revingis

Vilnius, Vilkpėdė, Geležinio Vilko g. 2