Kopų Vila

Palanga, Vanagupės g. 9A

Apie Projektą

Kopų vila – butai netoli jūros, su vaizdu į tvenkinį arba mišką. Sveiki atvykę į gamtos oazę Palangoje. Čia Jūsų laukia pasiilgta ramybė, šviežias oras ir jauki aplinka. Visa tai Jums siūlo projekto „Kopų vila“ nauji butai Palangoje. Tai naujas modernus projektas reikliems ir kokybę vertinantiems žmonėms.

Kopų vila – mažaaukštės statybos projektas, kuriame įrengti modernūs nauji butai pajūryje, atitinkantys skirtingus poreikius. Tai puiki galimybė gyventi prie pat jūros, tačiau tuo pat metu džiaugtis miesto teikiamais patogumais. Pačiame Palangos centre sukurtas projektas suteikia galimybę apjungti modernaus gyvenimo ir privatumo poreikius.

27 nauji butai Palangoje įrengti šalia kopų esančiame pušyne, kuris kaskart pripildys namus jūros ir šviežio oro gaivos. Visi projekte įrengti nauji butai Palangoje išplanuoti pagal modernius reikalavimus. Kiekviename bute įrengta erdvi terasa, kurioje galėsite leisti laisvą laiką su šeima arba tiesiog mėgautis gamtos apsuptimi.

Projektas „Kopų vila” alsuoja natūralumu ir gamtos harmonija. Čia viskas įrengta iš natūralių medžiagų, eksterjere vyrauja medienos motyvai, kuriantys jaukią ir šiltą atmosferą. Tai projektas, puikiai tinkantis šeimai, leidžiantis sukurti pagrindus stipriai bendruomenei.

 

„Kopų vilos“ butų privalumai:

Gyvensite pačiame miesto centre.
Galėsite džiaugtis privačia teritorija.
Vos už kilometro Jūsų visuomet laukia jūra.
Naudositės nuosava automobilio stovėjimo vieta.
Galėsite pasirinkti poreikius atitinkantį naują butą pirmame, antrame ar trečiame namo aukšte.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

  • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
€ 1 970 / m2

Mano Jūra

Palanga, Vaivorykštės g. 61
  • Plotas:
    39 - 80 m2
  • Kaina:
    73.000€ - 170.000€
Statomas
€ 2 100 / m2

Šventosios Vartai

Palanga, Prieplaukos g. 14
  • Plotas:
    32 - 104 m2