Akacijų Vilos

Kaunas, Kalnų g. 56A

Apie Projektą

Akacijų vilos – tai būstas vienoje aukščiausių Kauno miesto vietų. Buvusio dvaro parke statomi nauji butai Akacijų vilos, iš kurių atsiveria stulbinanti panorama į tekantį Nemuną ir Kauno senamiesčio bokštus. Šimtamečių akacijų apsuptyje pastatyti du keturaukščiai namai – puiki išeitis visiems, vertinantiems privatumą, saugumą, nuosavą kiemą, nedidelį kaimynų ratą ir išskirtinai prabangią gyvenimo kokybę. Skirtumas nuo namo tik vienas – šalia miesto centro statomų vilų gyventojams nereikės rūpintis teritorijos priežiūra, o vaikai galės grįžti namo viešuoju transportu. Akacijų vilos suprojektuotos nuo 44 iki 138 kv. m., taip pat visada paliekama galimybė apjungti kelis butus į vieną ir susikurti svajonių namus pagal savo poreikius.

Statant „Akacijų vilas“ panaudotos medžiagos ir sprendimai, kuriuos renkasi prabangių individualių namų savininkai. Vilose sumontuotos „Schuco“ aliuminio profilio nustumiamos langų konstrukcijos palieka didelį įspūdį. Ieškantys ypatingo būsto, gali pasirinkti tikras vilas viršutiniame aukšte – „penthauzus“ ant miesto stogo. Juose yra galimybė įsirengti židinį, o terasoje pasisodinti prieskonių darželį.

„Akacijų vilų“ projektas įkvėptas idėja gyvenant mieste džiaugtis uždaros bendruomenės teikiamais privalumais. Gyvenimas nedideliame, artimai pažįstamų kaimynų rate bus ramus ir saugus. Aptvertas kiemas padės atsiriboti nuo išorinio pasaulio bei suteiks privatumo, o elektroninis įvažiavimo užtvaras užtikrins, kad į teritoriją nepatektų pašaliniai.

„Akacijų vilos“ suprojektuotos mieste pasislėpusiame gamtos kampelyje, išsaugant natūralią, gaiviu oru ir teigiama aura alsuojančią seno parko aplinką. Sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą mėgstantys gyventojai savo kieme turės kompaktiškas dviratines.

„Akacijų vilų“ įgyvendinimui surinkta komanda – profesionalai, dirbantys su naujausiomis technologijomis. Lietuvos universitetų mokslininkai specialiai „Akacijų viloms“ ruošia grindų dangos bei fasado šiltinimo technologijas. Specialistų pasiūlyti sprendiniai būstuose užtikrins maksimalią garso izoliaciją ir šiluminę varžą. Siekiantiems inovatyvaus būsto bus pasiūlyta „protingo namo“ sistema, su kurios pagalba šilumos poreikį bus galima taupiai valdyti net ir nebūnant namuose.

Autonominį dujinį šildymą vilų gyventojai derins prie savo gyvenimo ritmo. Pietvakarių pusėje įsikūrusios svetainės visada bus šiltos ir jaukios. Tuo tarpu viršutinių aukštų vilose nusprendus įsirengti židinį, namai ne tik spinduliuos ramybę, bet ir atitolins šildymo sezono pradžią. Visuose kambariuose įrengtos šildomos grindys – brangus statybinis sprendimas, kuris leis maksimaliai sumažinti gyventojų šildymo išlaidas.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Grindinis šildymas
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 2 000 / m2

Telegrafas

Kaunas, K. Donelaičio g. 25
 • Plotas:
  22 - 129 m2
 • Kaina:
  Nuo 44.000€
Pastatytas
€ 1 600 / m2

Juozapavičiaus 13

Kaunas, A. Juozapavičiaus pr. 13A
 • Plotas:
  33 - 122 m2
 • Kaina:
  Nuo 50.000€
Pastatytas, Statomas
€ 1 570 / m2

Šilo Namai

Kaunas, Biržiškų g.
 • Plotas:
  41 - 91 m2
 • Kaina:
  55.000€ - 167.000€