Avižienių Slėnis – Sklypai

Vilnius, Kalvių g.

Apie Projektą

Avižienių slėnis – tai naujas modernus sklypų masyvo ir individualių namų projektas Vilniaus rajone, Avižieniuose, įsikūręs vaizdingoje teritorijoje šalia Avižienių miško. Beveik 12 hektarų teritorijoje suformuoti 93 namų valdos sklypai, kurių plotas siekia nuo 10 iki 13 arų. Erdvūs sklypai tinkami tiek vienbučių, tiek dvibučių namų statybai.

Gyventojų laukia sutvarkyta ir patogiam gyvenimui paruošta teritorija: nutiesti asfaltuoti keliai, įrengtas gatvių apšvietimas ir patogūs privažiavimai į kiekvieną sklypą, pastatytas valdomas įvažiavimo užtvaras, įrengtos pagrindinės komunikacijos (lietaus kanalizacija, elektra), pastatyta vaikų žaidimo aikštelė ir pasirūpinta saugiu priėjimu prie upelio.

Važiuojantys automobiliu „Avižienių slėnį“ patogiai ir greitai pasieks tiek važiuodami Vakariniu aplinkkeliu per Pilaitę, tiek  Ukmergės plentu. Vos už 100 metrų nuo gyvenvietės yra  autobuso stotelės , čia kiekvieną dieną kursuoja Nr. 108, 110 ir 127 autobusai.

Būstas gamtos apsuptyje leis pailsėti nuo miesto šurmulio ir mėgautis žaliosiomis erdvėmis. Rytinė slėnio pusė ribojasi su Avižienių mišku, pietinėje dalyje teka upelis, o vakarinę ir šiaurinę dalį juosia pieva. Šiltuoju metų laiku džiugins  už 3 km esantis Riešės ežeras.

Nauji gyventojai suburs tvarią ir šiuolaikišką bendruomenę, su savo tradicijomis ir prioritetais. Gyvenvietėje pasirūpinta ir erdve vaikams – įrengta vaikų žaidimo aikštelė.

Privati, uždara gyvenvietė be pašalinių žmonių. Įrengtas gatvių apšvietimas.

 

Daugiau informacijos:

Sklypų pasirinkimas >>

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

€ 4 800 / a

Salotės Slėnis

Vilnius, Dangaus g.
 • Plotas:
  5 - 8 a
 • Kaina:
  25.000€ - 38.000€
€ 1 662 / a

Dvarų Slėnis

Vilnius, Fabriko g. 39
 • Plotas:
  8 - 10 a
 • Kaina:
  14.000€ - 15.000€
€ 2 636 / a

Ežerų Terasos

Vilnius, Gulbinai, Gulbinėlių g.
 • Plotas:
  6 - 11 a
 • Kaina:
  15.000€ - 27.000€