Baltai

Vilnius, Fabriko g.

Apie Projektą

Baltai – tai mūsų didžios praeities ir identiteto simbolis, puoselėjantis tautiškumą ir pagarbą valstybės, visuomenės ir šeimos vertybėms. Kiekviename sklype įrengiamas vėliavos stovas ir kiekvienas namas yra vienybės dalis.

Gyvenvietės vystytojų filosofija atspindi sukauptą patirtį gyvenimo kokybės suvokime, statybų ir energetikos technologijų efektyvų taikymą ir šiuolaikinius gyventojų poreikius. Moderni architektūra pasirinkta dėl racionalių statybinių sprendimų ir galimybių praplėsti namų galimybes, įrengiant, kaip pvz.: terasas ant stogų arba stogines automobiliams pritaikant garažams ir pan. Teritorija-sklypas, tenkantis individualiam namui, atitinka daugumos poreikius privatumui, bet neapkrauna intensyviai priežiūrai. Vystant gyvenvietę apie viską yra pagalvota, kad gyventojams būtų smagu leisti laiką ir kurti savo ateitį.

Gyvenimo aplinka ir gyvenimo būdas, pažangiausi statybos ir energetikos sprendimai, bendruomenės socialinė veikla ir bendruomenės aptarnavimo tarnybos ir transporto paslaugos, gyvenvietės saugumas ir visa kita – sukurta kokybiškam gyvenimui mieste ir gamtos apsuptyje. Estetika, racionalumas ir patogumas atsispindi gyvenvietės suplanavime, architektūroje ir aplinkoje. Technologijos, diegiamos statyboje ir gyvenimo aplinkoje dera su ekologija, leidžia efektyviai panaudoti energetikos resursus ir tausoti gamtą. Dėl įdiegtų pažangių energetikos sprendimų, gyventojai ženkliai sutaupytas lėšas gali skirti laisvalaikiui ir šeimos poreikiams.

Gyvenvietės teritorijoje įrengiamas ikimokyklinio ugdymo centras – vaikų darželis ir popamokinės veiklos klasės. Bendruomenės narių patogumui vaikai ugdomi ir jais rūpinamasi visą dieną. Vaikų žaidimo aikštynas ir lauko amfiteatras – erdvė aktyviam ir kūrybiniam ugdymui. Šalia Vaikų Ugdymo Centro įrengiamas Bendruomenės Centras, kuriame numatoma amatų, sporto ir ekologiškos gyvensenos veikla, įrengiama kavinė ir maisto bei ūkinių prekių parduotuvė.

 

Infrastruktūra:

Keliai: statybų metu įrengiama kieta priešasfaltinė skaldos danga, o užbaigus etapą – klojamas asfaltas ir įrengiami šaligatviai, dviračių takai.

Energetika: Gyvenvietėje įrengiama nuosava elektros kogeneracijos stotelė, aprūpinanti elektros ir šilumos energija visą gyvenvietę ženkliai pigiau, nei būtų perkama iš tinklų. Elektros įvadai iš tinklų atvedami į kiekvieną sklypą – kaip rezerviniai.

Vandens ir nuotekų tinklai: Įrengiami gyvenvietės autonominiai tinklai pagal pažangiausias technologijas: vandens gręžiniai ir valymo įrengimai atitiks visas ekologijos normas ir bus aptarnaujamos bendruomenės komunalinio ūkio. Išvalyto vandens antrinis panaudojimas vejų laistymui derės su tvaria išteklių naudojimo filosofija.

Aplinkotvarka ir viešosios erdvės: Viešosios erdvės: parkai su medeliais ir gėlynais, sporto aikštynai, treniruokliai, vaikų žaidimo aikštelės – įrenginėjami kvartalo vystymo pradžioje, kas sukurs nuotaiką ir leis pajusti gyvenvietės dvasią ir užimti vaikus, kol bus renkamasi namo vieta, derinama įrengimo komplektacija. Darnus aplinkos planavimas suteiks estetinį džiaugsmą visus metus: želdiniai ir gėlynai žydi ir žaliuoja visus metus.

Apsauga: Aptverta teritorija, video ir gyva apsauga saugos gyvenvietės ramybę visą parą. Gyventojų saugumui ir privatumui teikiamas ypatingas dėmesys.

Vaikų Ugdymo Centras: Gyvenvietės teritorijoje įrengiamas ikimokyklinio ugdymo centras – vaikų darželis ir popamokinės veiklos klasės. Bendruomenės narių patogumui vaikai ugdomi ir jais rūpinamasi visą dieną. Vaikų žaidimo aikštynas ir lauko amfiteatras – erdvė aktyviam ir kūrybiniam ugdymui.

Bendruomenės centras: Šalia Vaikų Ugdymo Centro įrengiamas Bendruomenės Centras, kuriame numatoma amatų, sporto ir ekologiškos gyvensenos veikla, įrengiama kavinė ir maisto bei ūkinių prekių parduotuvė.

Bendruomenės narių aptarnavimas – servisas 24/7: Sukurta serviso tarnyba rūpinasi ir aptarnauja gyvenvietės infrastruktūrą ir rūpinasi gyventojų poreikiais. Bendruomenės narių sutaupytos išlaidos energetikai suteiks galimybę turėti apsaugą, palaikyti gražią ir tvarkingą aplinką ir džiaugtis bendruomenės veikla.

 

Daugiau informacijos:

Namų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Garažai
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
Klauskite kainos

Saulės Kalvos

Vilnius, Lentvaris, Saulės g. 35
 • Plotas:
  102 - 120 m2
Statomas
€ 1 040 / m2

Kalnėnų Projektai

Vilnius, Kalnėnai, Prancūzų g.
 • Plotas:
  80 - 180 m2
 • Kaina:
  89.000€ - 195.000€
Pastatytas, Statomas
€ 1 000 / m2

Gurelių Slėnis

Vilnius, K. Rusecko g. 3
 • Plotas:
  102 - 119 m2
 • Kaina:
  97.000€ - 119.000€