Baltos Kopos

Palanga, Kuršių tak. 26

Apie Projektą

Kokie yra Jūsų svajonių namai? Tikėtina, kad dažnam apie tai pagalvojus prieš akis išnyra ošianti jūra, baltas smėlis, gaivus pajūrio oras ir ramybė, leidžianti atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių ir iššūkių. Baltos kopos – namai Palangos pakraštyje, pro kurių langus kasryt atsibudę galėsite pažvelgti į didingą Baltijos jūrą, įkvėpti gryno oro gūsį ir pajusti tai, ko taip trūksta didmiestyje gyvenančiam žmogui – beribę laisvę. Baltos kopos – tai svajonių namai, kuriuose jausitės saugūs, ramūs ir pailsėję. Tai namai, kuriems pajusite magišką trauką – juose norėsis pasilikti vis ilgiau ir atvykti vis dažniau.

Didžioji dalis butų Baltose kopose – su vaizdu į jūrą. Gyvenimas šalia jūros suteiks privalumų jėgos aitvarų sporto mėgėjams bei buriuotojams. Čia jūs būsite apsupti laukinės gamtos grožio ir ramybės, o panorę trumpam pajusti pulsuojanti miesto ritmą, galėsite greitai pasiekti Palangos centrą dviračiu ar automobiliu. Visi apartamentai įrengiami ir parduodami su daline apdaila, tačiau, esant norui, gali būti pilnai įrengti pagal naujų šeimininkų pageidavimus. Pažangiausi apartamentų valdymo sprendimai leidžia savo mobiliuoju telefonu lengvai valdyti šildymą, įjungti/išjungti signalizacija, elektrinius prietaisus. Pastate dalis apartamentų įrengti su ekonomišku geoterminiu šildymu, dalis turi kaminus židiniui. Vidiniame kieme įrengta aptverta ir apšviesta automobilių saugojimo aikštelė su el. vartais, kurioje kiekvieno buto savininkui numatyta parkavimo vieta.

Patalpos šildomos ekonomiškais elektriniais šilumos siurbliais oras‐oras, kurie šaldo patalpas vasaros metu ir šildo jas šaltuoju metų laiku. Atskiruose miegamose patalpose įrengiami elektriniai radiatoriai įsijungiantys epizodiniam temperatūros skirtumui išlyginti. San. mazgo ir koridoriaus grindų šildymas elektrinis su atskiru temperatūrų reguliavimu. Atskiruose apartamentuose numatytas geoterminis grindinis šildymas.

Jūsų patogumui papildomai įrengiamas buto ‐ apartamento valdymas nuotoliniu būdu per aplikaciją išmaniaisiais įrenginiais. Vienu paspaudimu galėsite valdyti šildymo ‐ šaldymo temperatūrą esamuoju laiku, matyti vidaus patalpos ir lauko temperatūrą. Taipogi numatomas elektros įrenginių bei signalizacijos valdymas nuotoliniu būdu. Turėsite galimybę atjungti/įjungti šildomas grindis pagal iš anksto nustatytą temperatūrą, elektrinį vandens šildytuvą, atjungti ne pagrindines elektros grandis jei kartais pamiršote išjungti šviesą ar palikote įjunta lygintuvą (rėžimas „Tušti namai“), nuotoliniu būdu valdyti signalizaciją (įjungti/išjungti bei matyti kokios zonos suveikė ) ir atidaryti/uždaryti lauko vartus.

Butuose numatoma dalinė arba pilna apdaila. Dalinės ir pilnos apdailos sąrašą žiūrėkite žemiau, arba kreipkitės svetainėje nurodytais kontaktais.

 

Daugiau informacijos:

Sandėliuko kaina 3000€

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Geoterminis šildymas
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
Klauskite kainos

Birutės Parko Rezidencija

Palanga, Klaipėdos pl. 37
 • Plotas:
  31 - 60 m2
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 600 / m2

Alkos Apartamentai

Palanga, J. Simpsono g. 8
 • Plotas:
  31 - 78 m2
 • Kaina:
  Nuo 80.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 200 / m2

WOW City Palanga

Palanga, Vytauto g. 55
 • Plotas:
  25 - 66 m2
 • Kaina:
  Nuo 48.000€