Valakampių Krantas

Vilnius, Valakampiai, Vaidilutės g. 33

Apie Projektą

Vos keli žingsniai nuo Neries kairiojo kranto, vienoje žaliausių miesto dalių, Valakampiuose, plėtojama nauja 8 kotedžų gyvenvietė –  projektas Valakampių Krantas, kurioje Jūsų šeima galės mėgautis privačiu poilsiu, išskirtine ramybe ir patogiu gyvenimu. Čia už buto kainą galite įsigyti vakarietiškos architektūros dviaukščius kotedžus su nuosavais kiemais, terasomis bei dvigubomis parkavimo vietomis.

Kokybiški namai viename žaliausių sostinės rajonų – tai privilegija, kuria gali mėgautis ne kiekvienas. Gyvendami čia, sau ir savo šeimai padovanosite patogų, jaukų ir džiugių akimirkų pripildytą gyvenimą. Nedidėlėje „Valakampių krantas“ gyvenvietėje plėtojami 8 dviaukščiai kotedžai, todėl čia Jūsų ramybės ir privatumo tikrai netrikdys kaimynų gausa.

Kiekviename name per du auštus suprojektuoti 2–3 miegamųjų kotedžai, numatytos erdvės virtuvei, svetainei, miegamiesiems, vaikų ir vonios kambariams, visos erdvės suprojektuotos patogiam Jūsų šeimos gyvenimui. Pro panoraminius langus atsiveriantis amžinai žaliuojančių pušynų vaizdas kasdien Jus įkvėps spalvingai ir nuotaikingai dienai. Kiekvienas kotedžas turi nuosavą sklypą su terasa, kurioje galėsite mėgautis maloniu poilsiu ir jaukiais vakarais.

Puikus jausmas: gyvenate netoli miesto centro, bet aplink gamta ir nesibaigianti ramybė. Įsikurkite žaliausioje miesto dalyje, kur prie pat Jūsų namų gausu dviračių ir pasivaikščiojimo takų, lengvai pasiekiamos upės ir ežerų pakrantės. Darželiai, mokyklos, medicinos įstaigos, prekybos bei pramogų vietos itin patogiai pasiekiamos savu ir viešuoju transportu. Pasinaudokite išskirtine galimybe įsikurti prestižinėje miesto dalyje, Valakampiuose, vaizdingoje pušynų apsuptyje, kur Jūsų šeima išskirtinai galės mėgautis privačiu poilsiu, jaukumu ir ramybe.

Čia įsikūrę gyvensite gamtos ir kultūrinių vertybių apsuptyje. Valakampių krantas − tai prestižinė gyvenvietė, kuriai nėra alternatyvų. Tai geriausia dovana sau: pušynas Jūsų kieme, vos už kelių žingsnių sruvenanti Neries pakrantė bei visada puikus Valakampių gamtos kraštovaizdis. Už prieinamą kainą, vienoje vertingiausių Vilniaus vietų, galite įsigyti modernios architektūros dviaukščius kotedžus su nuosavais kiemais, terasomis bei dvigubomis parkavimo vietomis.

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Aukštos lubos (2,7m<)
 • Grindinis šildymas
 • Mediniai langai
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
€ 1 120 / m2

Pilies Gyvenvietė

Vilnius, Pavilnys, A. Baliūno g.
 • Plotas:
  98 - 150 m2
 • Kaina:
  119.000€ - 159.000€
Statomas
€ 1 230 / m2

Voverių Giraitė

Vilnius, Zamečkavo g. 9
 • Plotas:
  125 - 128 m2
 • Kaina:
  143.000€ - 187.000€
Statomas
€ 1 000 / m2

Naujosios Vilnios Perlas

Vilnius, Naujoji Vilnia, Sodžiaus g.
 • Plotas:
  80 - 90 m2
 • Kaina:
  80.000€ - 90.000€

1 Įvertinimas

 • Marija
  2019-12-15 ; 20:27

  Nu bet šito vystytojo architektų, o gal jų pačių skonis labai nekoks. Dauguma projektų – liūdni ir nykūs. Šis panašus į jūrinius konteinerius su langais :)))) Tikiuosi, gamta šalia atpirks šią nykumą.