Pilaitės Terasos 2

Vilnius, Pilaitė, S. Grunau g. 44

Apie Projektą

Pilaitės Terasos kuriasi Zujūnų gatvėje, vieno iš šiuo metu patraukliausių Vilniaus mikrorajonų – Pilaitės – pačiame pakraštyje. Gyvenvietę juosiančių miškų, upelio ir ežerų apsuptyje lengva užsimiršti, kad gyvenate vos už 10 minučių kelionės automobiliu nuo sostinės centro.

Ieškantiems jaukaus būsto yra iš ko pasirinkti – racionaliai išplanuoti 1 – 3 kambarių butai nuo 28 iki 82 kv.m. A arba B energinio efektyvumo klasės daugiabučiai atitiks jūsų poreikius ir galimybes.
Butuose įrengiamas ekonomiškas autonominis dujinis šildymas, šviesus balkonas, pirmame aukšte – privatūs kiemeliai.

Projektą juosia pievos ir miškai, supa net trys ežerai, į kuriuos gera panirti saulėtą vasaros dieną. Vaikštinėdami takais ar mindami dviračiu užmiršite miesto triukšmą ir pajusite pilnatvę.

Žinome, jog išleidę vaikus į kiemą norite būti užtikrinti jų saugumu, o šeimos gyvenimo privatumas Jums yra prioritetas. Todėl Pilaitės terasų gyvenvietė yra uždara, o kaimynystė – atsakinga.

Kiekvienas šeimos narys gyvenvietės kieme atras sau mielą kampelį: ramų suoliuką skaityti knygą, spalvingas sūpynes, smėlio dėžę ar nerūpestingą pasitaškymą fontane, taip, teisingai – fontane!

Visuose projekto būstuose įrengiamas autonominis dujinis šildymas, kad galėtumėte nusistatyti pageidaujamą šilumą. Šildymo sąskaita sutaupytus pinigus investuokite į savo šeimos gerovę!

Gyvenvietė darniai įsikomponuoja sklype, 3-4 aukštų daugiabučiai namai neužstoja saulės. Projekte yra požeminės aikštelės, stoginės automobiliams bei antžeminės parkavimo vietos šalia namų.

Gyvenvietė suprojektuota taip, kad kaimynai vieni kitiems netrukdytų, o namuose jaustumėte privatumą ir ramybę – lyg gyventumėte vieni. Čia daugiau erdvės gyvenimui.

 

Ieškote didesnio ploto būsto? Apžiūrėkite „Pilaitės terasų“ kotedžus!

 

Daugiau informacijos:

Antžeminės parkavimo vietos kaina 3000€

Požeminės parkavimo vietos kaina 5000€ – 6500€

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Garažai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
€ 2 400 / m2

Platinum 48

Vilnius, Antakalnis, Antakalnio g. 48A
 • Plotas:
  26 - 59 m2
 • Kaina:
  66.000€ - 132.000€
Statomas
Klauskite kainos

Kernavės Namai

Vilnius, Šnipiškės, Kernavės g. 15
 • Plotas:
  27 - 128 m2
Statomas
€ 2 850 / m2

Naujoji Rivjera 2

Vilnius, Žirmūnai, Sporto g. 7
 • Plotas:
  31 - 130 m2
 • Kaina:
  120.000€ - 285.000€