Miško Ardai

Vilnius, Burbiskės, Burbiškių g. 6

Apie Projektą

Miško ardai – Burbiškių miško apsuptyje iškilsiantys 3 darnios architektūros ir aukštos A+ energinės klasės namai. Čia bus pasiūlyta 300 butų, kurių plotas svyruos nuo 37 iki 102 kv. m. ir 345 požeminės parkavimo vietos.

Tačiau tai – tik techniniai parametrai, o projekto išskirtinumas slypi jo aplinkoje. „Miško ardai“ skirti įvairaus amžiaus aktyviems, sportą, sveiką gyvenseną bei harmoniją vertinantiems žmonėms, kuriems patrauklus netoli miesto centro (iki Rotušės – apie 5 km), tačiau ramioje brandaus miško tankmėje, atokiau nuo šurmulio esantis būstas. Jiems miške aplink projektą bus įrengtos trasos bėgiojimui, vaikščiojimui, pasivažinėjimui dviračiais bei kitoms aktyvioms veikloms skirtos trasos, taip pat kitos malonios smulkmenos, kurias miške paslėps projekto vystytojas.

Projekto šūkis – „Atostogos namuose. Kasdien“. Šias „atostogas“ visus metus bus galima leisti unikaliame, lyg natūralus landšaftas suformuotame vidiniame parke, užimsiančiame net 1 hektaro plotą. Tai yra maždaug tiek, kiek užima Katedros aikštė. Čia vietos atsiras keletui erdvių skirtingo amžiaus vaikų laisvalaikiui, jogos bei grilio pievelėms, stalo teniso, badmintono, šachmatų, lauko fitneso zonoms, amfiteatrui, daugiafunkciniam kupolui, pergolėms ir net lauko baseinui.

Kiekvieną savo projektą kuriame būsimiems jo gyventojams, todėl kiekvienas jų – unikalus. Daugiausiai dėmesio ir laiko skiriame idėjos suformulavimui, verčių identifikavimui ir išskirtinumo išryškinimui. Tik tada seka projektavimas ir skaičiavimas. Šis projektas atsirado kaip sprendimas beprotiškam gyvenimo didmiestyje tempui, stresui, kurį visi patiriame ir, iš kitos pusės, vis didėjančiam poreikiui gyventi sveikai, aktyviai ir harmoningai.

Pietinę Vilniaus dalį vertiname kaip labai perspektyvią ir patrauklią: čia jau keletą metų auga investicijos, todėl daugėja aukštą pridėtinę vertę kuriančių darbo vietų; greta yra svarbiausia miesto transporto infrastruktūra, netoli centras, Liepkalnio pramogos, o planuojama Stoties rajono konversija turėtų duoti impulsą miesto centrui „persikelti per geležinkelį“. Todėl ši miesto dalis per artimiausius metus turėtų neatpažįstamai pasikeisti į gerąją pusę.

„Miško ardus“ taip pat įvertins kokybę, tvarius sprendimus, erdvę, saugumą ir privatumą mėgstantys pirkėjai, kurie būstą projekte vertins kaip alternatyvą kotedžui ar individualiam namui. Išskirtinis architektūrinis sprendimas – „penthouse“ arba „loft“ tipų būtai viršutiniuose aukštuose. Jie turės 7 m aukščio lubas, šlaitinius stogus, primenančius mansardas, antresoles bei stogo terasas.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Grindinis šildymas
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
Klauskite kainos

Šnipiškių Perspektyvos

Vilnius, Šnipiškės, Šatrijos g. 1
 • Plotas:
  22 - 71 m2
Statomas
€ 3 300 / m2

Žvėryno Lapės

Vilnius, Žvėrynas, Lapių g. 3
 • Plotas:
  39 - 129 m2
 • Kaina:
  117.000€ - 465.000€
Statomas
Klauskite kainos

K17

Vilnius, Šnipiškės, Kernavės g. 17
 • Plotas:
  39 - 105 m2

2 Įvertinimai

 • Eimantas
  2018-11-11 ; 18:31

  Puikus naujas kvartalas žmonėms, teikiantiems pirmenybę ramiam gyvenimui ir gaiviam orui. Namai sustatyti gana plačiu atstumu vienas nuo kito, kas prideda komforto visam rajonui, neatrodo užgrūsta. Viršutiniai aukštai turi gana plačias terasas, kas man perkant butą buvo labai svarbu.
  Projektas lokuojasi arti miesto centro, todėl yra geras susisiekimas ir nereikia kamščiuose stovėti. Žodžiu gyvenimas mieste išvengiant miesto šurmulio.
  4/5 – nes būtų išplanavimai man neytin patiko, sunku išsirinkti tinkamą butą, kad viskas būtų idealu.


 • K
  2021-04-27 ; 07:19

  Labai grazi vieta